399965 přístupů

Senzační výhra s Lipníkem

K dalšímu zápasu jsme slepovali sestavu, jak jsme jen mohli. Chyběli Sochor, Vérosta, Franěk, Flesar M., oslavenec Čumplík a dále hrál s teplotou pod práškama Křoustek ml., v útoku si tak zahrál i sám trenér Zedníček J. Ještě k tomu všemu proběhla v sobotu do nedělních ranních hodin narozeninová oslava, a tak 3 body čekal asi málokdo. Sokol Březník vs. Sokol Lipník | Muži A | 8. kolo | Neděle 27. září 2009 | 15:30 | sezóna 2009/2010 Nastupovali jsme s vědomím, že každý bod bude dobrý, neboť s Lipníkem nemáme dobrou bilanci. Nechtěli jsme však svoji kůži dát nikomu zadarmo!! Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal, ale poměrně bez šancí na obou stranách. Za zmínku stojí jasná neodpískaná penalta v náš prospěch, kdy byl ve vápně zezadu nevybíravým způsobem sražen Nevrkla. Pan rozhodčí si asi od začátku zápasu řekl, že dnes fandí Lipníku. První změna stavu přišla v 32. minutě, kdy na nabíhajícího Křoustka poslal krásný centr stoper Kratochvíl. Křoustek se pak dostal do vápna, ale střela mu vůbec nesedla, k údivu všech hráčů i fanoušků však skončila po hrubé chybě golmana v síti - 1:0. Vyrovnáno bylo o 3 minuty později, kdy po závaru nedůrazný odkop z vápna zachytil hostující hráč, ten poslal míč na volného Macháčka a ten se nemýlil - 1:1. Tento hráč měl ještě 1 šanci v závěru poločasu, kdy z hranice velkého vápna přestřelil. Poločas tedy 1:1. Druhý poločas už byl mnohem zajímavější pro oko diváka. Lipník hrozil především z pravé strany, ale do vážnějších šancí se nedostával. Utkání bylo hodně vyhecované a nikdo nechtěl udělat chybu, která by ho stála body. Příjemná změna stavu přišla v 72.minutě, kdy přímý volný kop z pravé strany rozehrával Křoustek ml. Povedený centr za obranu propadl až k volnému Jirkovi Zedníčkovi a ten poslal svůj tým hlavou do vedení - 2:1. Závěr byl opravdu dramatický. Hosté se ze všech sil snažili srovnat výsledek. To se jim povedlo v 83.minutě po neštastném zákroku našeho golmana, který se snažil padající balon vytáhnout nad břevno, to se mu však nepovedlo a míč skončil v síti - 2:2. Domácí euforie nastala v 88.minutě, kdy po závaru ve vápně dostal nakonec míč za brankářova záda Petr Trojan ml. a svým prvním gólem za "A" team rozhodl o konečném vítězství Březníka v poměru - 3:2. Utkání bylo vcelku vyrovnáné, možná jsme měli více štěstí, ale to k fotbalu už patří. Tentokrát fungovala až na pár chyb obrana, kterou si s přehledem řídil Kratochvíl, který na tomto postu pouze zaskakoval. Lipník mě osobně svým výkonem zklamal. Po osmém kole jsme se vyhoupli na dělené druhé místo. Příští zápas odehrajeme na hřišti Jaroměřic B.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 10452x]
Vydáno: Pondělí 28. září 2009 12:46:06 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Lipník | Muži A | 8. kolo | Neděle 27. září 2009 | 15:30 | sezóna 2009/2010