400311 přístupů

Přibyslavice B 3:3 Březník

K druhému utkání v nové sezóně jsme nastoupili na půdě Přibyslavic B (Čechtína) , kde jsme naposled smolně prohráli 4:3. Na malém hřišti v Čechtíně se dal očekávat rychlý a útočný fotbal, což se postupem času potvrdilo. O první změnu skóre se postaral hostující Rybníček, který se trefil z přímého kopu cca z 20ti metrů – 0:1. I nadále jsme se dostávali do šancí, které jsme ale neproměňovali, a tak přišlo vyrovnání, kdy padající střela (nepovedený centr) domácího hráče doplachtil až za zadní tyč překvapeného Zedníčka - 1:1 (gól hodně podobný tomu s Valčí). Hrálo se nahoru dolů – fotbal se musel divákům líbit. Do vedení jsme se dostali po rohovém kopu, když si domácí hráč ve snaze odkopnout míč vstřelil vlastní branku – 1:2. Do poločasu se ještě zrodilo pár šancí na obou stranách, avšak zůstaly neproměněny. Po první půli tedy platil stav 1:2.
Ve druhé půli pokračoval útočný fotbal. Domácí srovnali po chybném vyběhnutí Zedníčka a domácí útočník neomylně loboval – 2:2. Na hřišti se trochu přitvrzovalo. Opět do vedení jsme se dostali po tvrdé střele Rybníčka z hranice velkého vápna – 2:3. Dále se hrálo nahoru dolů. Dvoubrankové vedení pro náš tým odmítnul Malach, když z malého vápna hlavičkoval nad horní tyč. Srovnáno bylo po "bombě" z velkého vápna – 3:3. V závěru ještě vychytal Zedníček jednu gólovku. Domů jsme si tedy odvezli 1 bod. Remíza spravedlivá, i když domácí vytěžili z minima maximum.

Hráče hodnotili p. Křoustek a p. Ptáček

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 11142x]
Vydáno: Středa 19. srpna 2009 18:26:52 Report ze zápasu JIPAP Přibyslavice B vs. Sokol Březník | Muži A | 2. kolo | Neděle 16. srpna 2009 | 16:30 | sezóna 2009/2010