400954 přístupů

V Rouchovanech se body dělily

V rámci 22.kola jsme zajížděli na půdu Rouchovan, avšak s dosti oslabenou sestavou, kdy chyběli Rybníček, Sochor, Malach, Vérosta a Pokorný. 1.SK Rouchovany vs. Sokol Březník | Muži A | 22. kolo | Sobota 23. května 2009 | 16:30 | sezóna 2008/2009 Dalo se čekat vyrovnané utkání, kdy proti sobě nastoupily celky z 5. a 4. místa tabulky.Do vedení jsme se dostali už ve 3. minutě, kdy byl po zahrání rukou jednoho z domácích hráčů nařízen PK, který s přehledem proměnil Pavel Ptáček 0:1. Postupem času nás domácí zatlačili před vlastní pokutové území. Hráli a spoléhali především na jejich střelce Mlejnka, který občas dělal naší obraně problémy s pokrytím. Tento hráč srovnával po chybě obrany a pomalého vyběhnutí Zedníčka na 1:1. Do vedení jsme se opět dostali v 35. minutě po založení akce ve středu hřistě a krásném centru z pravé strany od Ptáčka. Ve vápně se hlavou prosadil Jarda Kratochvíl a nedal domácímu golmanovi šanci 1:2. Domácí mohli vyrovnat chvíli poté, ale prudká střela domácího hráče skončila na spojnici naší branky. O vedení jsme opět přišli v 43. minutě, kdy hrubou chybu Petra Flesara trestal opět Mlejnek 2:2. Do konce poločasu se už nic zajímavého neudálo.

Druhý poločas přinesl vyrovnanou hru a plno šancí na obou stranách. Hrálo se nahoru dolu. Do vedení jsme se dostali v 63. minutě, kdy se po centru z prava trefil opět hlavou Kratochvíl 2:3. Domáci srovnali hned po chvíli, kdy dobře pískající Holý na nás nařídil celkem přisnou penaltu za faul ve vápně od Čumplíka. Proměnil ji se štěstím Mlejnek a připsal si tak hattrick 3:3. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou. Zvyšovat na 4:3 mohl opět Mlejnek, avšak jeho nájezd vychytal perfektním zákrokem Zedníček. Na druhé straně mohl na svou stranu strhnout vedení J. Zedníček, který však o kousek netrefil branku. Utkání tedy skončilo 3:3. Utkání bylo vyrovnané a věřím, že pro oko diváka i pohledné. Bod byl spravedlivý pro oba celky, avšak dá se řící pro nás vcelku úspěchem. Na závěr chceme poděkovat naším fanouškům za tradiční podporu a pozvat je do Čechtína na důležité utkání o 3. místo, které se odehraje v neděli 31.5. v 16:30.

fotky zde

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 1
-+
napsal Kury
[přečteno 9828x]
Vydáno: Neděle 24. května 2009 21:42:53 Report ze zápasu 1.SK Rouchovany vs. Sokol Březník | Muži A | 22. kolo | Sobota 23. května 2009 | 16:30 | sezóna 2008/2009