374630 přístupů

TJ Trnava - TJ Sokol Březník 2:3 (0:1)

Na nefotbalovém hřišti, pokrytém spíše pampeliškami než trávou a s převýšením takřka 1 m od jedné brány k druhé a silného větru jsme mohli sledovat utkání dvou nejsilnějších týmu A skupiny. Už od samého začátku utkáni bylo znát, že nic nebude zadarmo. Domácí hráči chodili do soubojů důrazněji a rychleji, čímž měli většinu vyhraných míčů ve středu hřiště. Jelikož jsme hráli s větrem v zádech, střely byly velmi jedovaté. Asi tak v 15. a 25. min. měl dvě tutovky na svých kopačkách Michal Sobotka, jednou přestřelil a podruhé trefil domácího hráče. Až v 38. min. se strefil krásnou střelou z voleje, takřka z 20 metrů Michal Tomek , kdy míč umístil do levého horního růžku a nikomu nedal takřka šanci (0:1). Do konce poločasu se už nic důležitého neodehrálo.

V druhém poločase jsme hráli proti větru a bylo to znát, hosté nás často drželi na naší polovině a nás pouštěli jenom do brejků. V 60. min. utkání, dobrým napadáním domácí rozehrávky, na velkém vápně domácích vybojoval míč Michal Sobotka a střelou z velkého vápna umístil míč do pravého horního růžku domácí branky (0:2). O osm minut později, v 68. min. se prosadil Vojta Rybníček , kdy střelou po zemi na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci (0:3). Po té vzali otěže do ruky domácí a snažili se s neuspokojivým výsledkem něco udělat. Podařilo se jim dát dva góly a utkáni zdramatizovat, ale výhru si naší dorostenci už nenechali vzít a tak si odvezli zasloužené 3 body.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Michi
[přečteno 9651x]
Vydáno: Pondělí 27. dubna 2009 21:22:14 Report ze zápasu TJ Trnava vs. Sokol Březník | Dorost | 16. kolo | Neděle 26. dubna 2009 | 13:00 | sezóna 2008/2009