418737 přístupů

FC Smrk - Sokol Březník 3:3 (1:3)

Již už před začátkem utkání jsme věděli, že nebude lehké si odvést nějaké body ze Smrku, obzvláště na tak těžkém terénu. Na úvod prvního poločasu bylo vidět, že máme dosti velké problémy si zvyknout na tvrdý a nerovný povrch. Balóny nám odskakovaly od noh a kombinace nám nic méně taky nešla. Jako první autor branky se podepsal ve 22. minutě V. Franěk (0:1). Hosté na sebe nenechali dlouho čekat a dočkali se ve 26. minutě vyrovnání, kdy domácí hráč prostřelil z přímého kopu našeho brankáře z dálky 16m od branky (1:1). Zanedlouho jsme šli zase do vedení, o to se nyní postaral pěknou hlavičkou v 32. minutě J. Kratochvíl (1:2). O 6 minut později, tedy v 38. minutě se pěknou střelou zapsal na gólovou listinu M. Požár (1:3). Za tohoto stavu skončila i první půle. Za zmínění stojí už snad jen dvě velké šance J. Křoustka ml., který mohl naše vedení navýšit.
V druhé půli měli více ze hry domácí, kdy nás takřka uzavřeli na naší půli hřiště a nás jen zřídka pouštěli do nějakých velkých akcí. Po několika naších neproměněných šancích, se postarali domácí o snížení stavu, když se v 70. minutě strefil domácí hlavičkující hráč za záda našeho brankáře (2:3). Závěr utkání byl velmi vyhrocený a rozhodčí si s ním takřka nevěděl rady. Po několika neodpískaných faulech, přišlo to co jsme právě nechtěli a to v poslední minutě nastaveného času v 93. minutě domácí srovnali (3:3). S tímto výsledkem nešlo už nic udělat, jelikož vzápětí byl odpískán konec zápasu.

[přečteno 10814x]
Vydáno: Pondělí 13. dubna 2009 10:07:23 Report ze zápasu FC Smrk vs. Sokol Březník | Muži A | 16. kolo | Neděle 12. dubna 2009 | 15:30 | sezóna 2008/2009