454800 přístupů

DOROST: Březník - Stařeč 1:1 (0:0)

V prvním mistrovském utkání naších dorostenců, jsme přivítali tým ze Starče, kterému patřila 3 příčka v tabulce. První poločas utkání branku nepřinesl, i přes spousty gólových šancí a nebezpečných střel, zůstal stav bezbrankový (0:0)

V druhém poločase jsme viděli dva góly a ten první pro náš prospěch, kdy skóroval v 70 minutě Michal Sobotka (1:0). O vyrovnání se zanedlouho postarali hosté, kdy hostující útočník přehodil naše brankaře Fraňka a tím rozvlnil síť za jeho zády (1:1). Poté se začal hrát rychlý fotbal, z jedné strany na druhou a bylo k vidění hned několik zajímavých šancí, ale stav utkání už to neovlivnilo a oba dva celky si ponechali 1 bod.

Foto zde

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 4
-+
napsal Grunge
[přečteno 10405x]
Vydáno: Neděle 5. dubna 2009 21:31:23 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Stařeč | Dorost | 13. kolo | Neděle 5. dubna 2009 | 12:30 | sezóna 2008/2009