452411 přístupů

Náměšť B - Březník 7:4 (2:3)

Místo mistrovského utkání, které bylo odloženo, jsme sehráli přátelské utkání proti týmu Náměšť - Vícenice B V začátku prvního poločasu bylo k vidění několik zajímavých šancí, ale žádný gól nepadl. Jako první tým se dostali do vedení domácí, kdy nikým neatakovaný útočník vstřelil gól z velkého vápna (1:0). Marek Nevrkla, tak tento hráč se postaral o vyrovnaní hned v první minutě na hřišti, když přesnou trefou k levé tyči z malého vápna srovnal skóre na (1:1). Netrvalo dlouho a domácí se zase ujali vedení, tak trochu se štěstím propálil našeho brankaře, z takřka nemožného úhlu (2:1). O následovné vyrovnaní se postaral David Vérosta, který už měl lehký úkol, po vynikající nahrávce Jardy Kratochvíla do malého vápna, a to pouze dostat míč za záda domácího brankáře. Stav tedy (2:2). V poslední minutě prvního poločasu se ještě měnilo skóre, po pohotové dorážce Štěpána Malacha na brankové čáře. (2:3). Hned poté byl odpískán konec první půle.

Druhý poločas začali lépe domácí, kdy nás takřka atakovali gólovou smrští, kdy dva góly vstřelil L. Vaverka, nejdříve chytrou střelou z vápna, když se k němu odrazil míč po zahrání rohového kopu a ten pouze přehodil naší obranu i s brankařem, tedy srovnáno. (3:3). Následovně po chybě Milana Pokorného, který nahrával míč našemu brankáři, ale ten se zastavil v kaluži vody a tak nikým nehlídaný, již jmenovaný útočník bez jakýchkoliv větších problému zvýšil skóre na (4:3). Poté následovaly spousty našich chyb a to bylo také potrestáno. Potrestal nás domácí útočník, který prostřelil našeho brankáře z velkého vápna (5:3). Za nedlouho přišla odpověď i z naší strany, kdy se podruhé v tomto zápase strefil David Vérosta, který hbitě přestřelil trochu povyběhnutého brankáře a tedy snížil stav na (5:4). Naše naděje na vyrovnaní rychle zhasla, po pěkné nahrávce do našeho vápna se prosadili zase domácí (6:4). Ke konci zápasu byla ještě odpískána penalta, po faulu M. Pokorného na domácího útočníka. Domácí se nemýlili a tím tak upravili skóre na konečný stav (7:4).

Trenér Jiří Zedníček byl s naší předvedenou hrou vcelku spokojený a bral ohledy jak na počasí, tak i na kvalitu terénu.

Případné vyjádření k zápasu, jak od hráčů, tak i od trenéra očekávám na diskuzi!!! :-)