513674 přístupů

DOROST Přátelské utkání Sokol Zbraslav - Tj Sokol Březník 2:4 (2:2)

Branky: V. Rybníček, T. Homola, P. Trojan 2 Domácí dorostenci se sešli pouze v 10 lidech, tak jsme jim zapůjčili dva hráče. Na první poločas Jakuba Musila a na druhý Ondřeje Staňka.

První poločas byl velmi vyrovnaný a viděli jsme spoustu šancí, jak na jedné, tak i na druhé straně. Fotbal to byl pěkný, pohledný a napínavý až do konce. První gól za náš tým vstřelil Vojta Rybníček, když parádní střelou od velkého vápna překonal domácího brankáře už ve 4 min (0:1). Ve 20 min. došlo k vyrovnání po střele domácího hráče (1:1). Netrvalo dlouho a vedení jsme strhli zase na naši stranu, kdy se prosadil Tomáš Homola po chytré nahrávce Michala Sobotky ze vzdálenosti 16m od brány vymetl pravý horní růžek domácí branky (2:1). Ve 40 min. jsme inkasovali náš poslední gól, kdy domácí útočník propálil našeho Dominika Klíštěnce, stav tedy (2:2). Moc se toho už nestalo a byl odpískán konec první půle.

Ve druhém poločase se do naší brány postavil Martin Franěk místo D. Klíštěnce. Bylo vidět spoustu šancí na obou stranách, ale prosadit se podařilo jenom našim borcům. Naše poslední dva góly vstřelil Petr Trojan, ten první vstřelil z penalty, která byla pískána po faulu na již zmiňovaného hráče (2:3). Domácí poté nedali 2 penalty, obě dvě střely mířili mimo naši bránu. Nedáš, dostaneš!! Tak toto pravidlo potvrdil Petr Trojan, který měl snadný úkol, dopravit míč za domácího brankáře po parádní nahrávce našeho obránce (2:4). Za tohoto stavu i utkání skončilo.

Trenéři našeho týmu byli spokojeni s předvedenou hrou.