513674 přístupů

AERO Náměšť nad Osl. - TJ Sokol Březník 4:2 (1:1)

Poločas: 1:1 Branky: ?, ?, ?, ? : Franěk, Malach První přátelské utkání na hřišti s velkým rozměrem bylo na naší hře hodně znát, prvních 20 min. zápasu jsme se spíše na hřišti hledali a snažili se zformovat. Po několika velkých šancích na obou stranách přišel první gól do naší sítě, kdy pravý útočník prošel po lajně ( sice balón byl už za lajnou, ale sudí si toho nevšímal) až k naší brance, kde odcentroval na druhého útočníka a ten po té skóroval, stav byl tedy 1:0. Moc dlouho netrvalo a přišla naše odpověď , kdy po pěkném centru na území penalty skóroval V. Franěk. Zanedlouhou padl náš druhý gól, který ale nebyl uznán kvůli ofsajdu. Poté se toho už moc neodehrálo a poločas skončil za stavu 1:1.

Druhý poločas:
V druhé polovině dění jsme byli ze začátku hry lepší spíše my, měli jsme více ze hry a domácí spíše bránili, ale poté byla odpískána sporná penalta po skluzu našeho obránce ve velkém vápně, který hrál míč, ale rozhodčí to bez větších problému odůvodnil. Jelikož sledoval celý zápas z půlící čáry hřiště, tak měl velký přehled o dění na hřišti. Domácí hráč penaltu proměnil a měnilo se skóre na 2:1. Březnický tým začal dělat více chyb, tlačil se více dopředu a na obranu tak trochu zapomínal. Po špatné rozehrávce našeho brankáře a podklouznutí stopera jsme inkasovali 3 gól do naší branky, tedy 3:1. Naše hra byla stále více nervózní a nepřesná a netrvalo dlouho a přišel i 4 gól do naší sítě, kdy se domácí záložník protáhl po kraji celého hřiště nikým téměř neatakovaný až od naší obrany. Poté odcentroval ve vápně na volného domácího útočníka a ten změnil stav na 4:1. Poslední změna přišla 10 min. před koncem kdy přišla nahrávka do vápna ke Š. Malachovi a ten nikým nehlídaný vstřelil branku 4:2. Za toho stavu utkání skončilo.