374976 přístupů

Další zápas doma a vidina plného počtu bodů

Po nevydařeném utkání minulý týden v Třebenicích, kde zaskakovalo mnoho posil z B týmu, se náš A tým sešel na domácí utkání proti týmu SK Blatnice. Sokol Březník vs. SK Blatnice | Muži A | 9. kolo | Sobota 4. října 2014 | 16:00 | sezóna 2014/2015 Ze začátku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, akorát šance našeho týmu končily buď nad nebo vedle brány. Zato hosté hrozili daleko víc. Nejspíš měli lépe upravená mířidla a každá střela na bránu byla tudíž velmi nepříjemná. Po 20 minutách hry si na velkém vápně řekl o narážečku pod sebe hostující Buďa a nekompromisní ranou na zadní tyč překonal plachtícího Fraňka 0:1. Do konce poločasu byly šance na obou stranách, ale nic zásadního se již nestalo. Do kabin se šlo pro náš tým za nepříznivého výsledku. V kabině přišly taktické rady, a hurá na ně, ale vypadlo to spíš jako hurá na nás.

Hostující kontrolovali hru, a do moc šancí náš tým nepouštěli. Když už se náš tým dostal k vápnu, tak se vymýšlelo, až se míč ztratil, a hostují tak hrozili z protiútoků. Když už píšu o protiútocích, tak z jednoho jsme dostali hned v 55. minutě gól, když po levé straně unikl hostující záložník a přihrával pod sebe na penaltu dobře postavenému Trnkovi, a ten se nemýlil 0:2. A aby toho nebylo málo, tak hned za 5 minut se krásně uvolnil hostující Němec a dostal milimetrovou přihrávku do ulice a zaklepl 3 hřebík do naší rakve. No, a když se prostě nedaří, tak se nedaří. Po několika zmařených šancích, jsme korunovali naši neschopnost vstřelit gól neproměněnou penaltou. Zápas bohužel skončil 3:0 pro hostující tým.

Nesmíme věšet hlavy, a postavit se tomu čelem. Příští zápas se odehraje proti Týmu Rudíkov A. Kde se náš A tým bude rvát o bodový zisk.

Hodnocení: 0 (50%) - počet hlasů: 4
-+
napsal Fráňa
[přečteno 9762x]
Vydáno: Středa 8. října 2014 19:12:35 Report ze zápasu Sokol Březník vs. SK Blatnice | Muži A | 9. kolo | Sobota 4. října 2014 | 16:00 | sezóna 2014/2015