454797 přístupů

Po delší době sestava

Po delší době se náš A-tým sešel v pořádně sestavě, a tak vypadalo, že bychom po 4 zápasech mohli urvat konečně vítězství. Dost tomu nasvědčoval i fakt, že jsme hráli před domácím publikem. Sokol Březník vs. Sokol Šebkovice B | Muži A | 7. kolo | Sobota 20. září 2014 | 15:30 | sezóna 2014/2015 Bohužel od počátečního hvizdu byl na hřišti pouze jeden tým, a to soupeř. Hned v prvních deseti minutách domácí gólman musel, s velkou dávkou štěstí, zachraňovat situaci, když vytahoval prakticky míč z brankové čáry, poté co domácí nechali osamoceného forwarda Šebkovic střílet z velmi nebezpečné blízkosti. Ještě hůře mohlo být našemu týmu potom, co po skvělé kombinaci se k samostatnému úniku dostal hostující útočník, avšak Franěk znova zachránil situaci. Následovala série rohových kopů, které byly velice nepříjemné, ale hosté z toho nic nevytěžili. Avšak v 15. minutě již přišel trest pro naši nesjednocenou obranu, když si před hranici malého vápna udělal místo hostující Říha, a přízemní ranou k tyči nedal Fraňkovi nejmenší šanci jakkoliv zakročit. Náš tým se snažil s výsledkem něco udělat, ale nějak to prostě nešlo dostat do finální fáze. Poločas skončil 1:0 pro hosty.

O poločase padlo pár taktických povelů od kouče a šlo se znovu do toho. S odhodláním a hlavně hladu po 3 bodech se do toho chlapi vrhli po hlavě a začali jsme hosty tlačit, ale ne a ne to tam padnout. Po několika šancích, které jsme si vytvořili, to tam konečně padlo. Hrdinou se stal Johny Pejpek, jakožto stoper šel na hlavu na přímý kop a trochu netradičně ramenem dotlačit míč do brány 1:1. Do konce zápasu se už nic zásadního nestalo. Šance byly na obou stranách, ale bud končily vedle či vysoko nad, nebo si s tím brankáři poradili. Je docela nutné podotknout, že nebýt velkého štěstí domácího brankáře Fraňka, který prvních 15 minut doslova čaroval, tak bylo po zápase.

Hodnocení: 0 (50%) - počet hlasů: 2
-+
napsal Fráňa
[přečteno 12435x]
Vydáno: Úterý 7. října 2014 22:20:26 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Šebkovice B | Muži A | 7. kolo | Sobota 20. září 2014 | 15:30 | sezóna 2014/2015