472619 přístupů

Obstojný výkon tentokrát body neznamenal

V rámci 23. kola okresního přeboru jsme zajížděli k nejvzdálenějšímu soupeři do Třebelovic. Nečekalo nás nic lehkého, neboť aktuálně druhý tým tabulky nám zde minulý rok nadělil osmičku. Avšak po dobrém výkonu z druhého poločasu z posledního domácího zápasu s Rokytnicí jsme přijeli zabojovat o dobrý výsledek. TJ Třebelovice vs. Sokol Březník | Muži A | 23. kolo | Sobota 24. května 2014 | 16:30 | sezóna 2013/2014 S bojovným duchem jsme tedy nastoupili na krásně připravený třebelovický trávník. Aktivní hrou jsme nechtěli připustit žádný úvodní tlak soupeře, jak už to v Třebelovicích bývá. To se nám dařilo a dostávali jsme se i do slibných šancí. Úvod se nesl ve vyrovnaném duchu s mírou nepřesností na obou stranách. Jako první zahrozili hosté z rychlého protiútoku kdy Křoustek, přesprintoval domácího obránce, avšak jeho střela byla zblokována křižujícím dalším bekem domácích. Odpověď přišla za nedlouho i na druhé straně, bohužel v podobě první branky, to když si Zedníček neporadil s přízemní střelou Šplíchala ze střední vzdálenosti. Zvýšení stavu přišlo o 10 minut později, kdy Zedníček nedokázal zkrotit centrovaný míč, a daroval tak gól přímo na nohu domácího útočníka 2:0. Zasloužené snížení přišlo po půl hodině hry, kdy Jaroslav Franěk zatáhl míč po levé straně a centrem za obranu dával na rozběhnutého Křoustka, který uklidil míč přes padajícího brankaře. Do konce poločasu ještě domácí zahrozili dobrou kombinací až před bránu hostů, ale domácí útočník trestuhodně minul. Vyrovnáno mohlo být po přímém kopu z hranice vápna po faulu na Křoustka. Ovšem T. Franěk orazítkoval jen břevno.

Do druhého poločasu nastoupil do brány Martin Franěk za dnes nejistého Zedníčka. Avšak, že březničtí gólmani dnes nemají svůj den, se ukázalo hned v úvodu, kdy Franěk při odkopu malé domů našel na velkém vápně domácího snipera Kříže, pro kterého nebyl problém upravit skóre. Domácí byli druhý poločas lepším týmem. Zatímco se jim dařila kombinace po zemi, Březník pouze nakopával dlouhé balony na osamoceného Křoustka s Fraňkem, kteří však byli pozorně bráněni. Zvýšení stavu nastalo chvíli před koncem, kdy domácí obránce nikým neatakován doběhl až k velkému vápnu, kde pěknou ranou rozvlnil síť. Jedinou šanci hostů měl v 90. minutě Křoustek, který pronikal vápnem a byl uvnitř pokutového území faulován. Rozhodčí Kudlík však z penalty udělal přímý kop z hranice šestnáctky.

Myslím si, že jsme odehráli dobré utkání. Zlomovým okamžikem byla zajisté branka na 3:1 v prvních vteřinách druhého poločasu. Snad si naši brankaři vybrali smůlu a věřím že v neděli se doma porveme o 3 body s Třebenicemi.

Hodnocení: 3 (75%) - počet hlasů: 8
-+
napsal Kury
[přečteno 13586x]
Vydáno: Pondělí 26. května 2014 18:31:03 Report ze zápasu TJ Třebelovice vs. Sokol Březník | Muži A | 23. kolo | Sobota 24. května 2014 | 16:30 | sezóna 2013/2014