374987 přístupů

Rukavice z Blatnice

V chladném nedělním odpoledni jsme zavítali na půdu týmu ze spodní části tabulky do Blatnice. S oslabenou sestavou jsme se sem přijeli porvat o dobrý výsledek. Chyběli nám klíčový hráči vykartovaný Sobotka, zraněný Křoustek a v neposlední řadě Tomáš Franěk. SK Blatnice vs. Sokol Březník | Muži A | 20. kolo | Neděle 4. května 2014 | 16:30 | sezóna 2013/2014 Úvod utkání však naznačil pravý opak, byli to domácí, kdo se chtěl rvát o výsledek. Dobře kombinovali po celém hřišti. Na naše dlouhé balony za obranu buď dobře reagovala obrana, nebo po prodloužení skončili v rukavicích domácího brankáře. Skóre tak otevřeli domácí již v 9. minutě. Po stříleném centru si míč do vlastní brány srazil stoper Kratochvíl, 1:0. Odpověď na nešťastný gól byla nejspíš naše jediná nebezpečná střela na bránu v 11. minutě. Zpoza velkého vápna napřáhl P. Flesar a mířil k tyči. Domácí gólman tuto střelu pohotově zlikvidoval. Ve 13. minutě se po centru z pravé strany ocitl domácí útočník osamocen na penaltě a navýšil skóre pro domácí na 2:0. O 5 minut později se trefil Tomáš Vyskočil, bohužel opět do vlastní brány, a tak dovršil hororovou desetiminutovku, 3:0. Frustrace z vývoje utkání byla patrná na všech hostujících hráčích. Do zdrcené obrany se snažili domácí pronikat, a to ať už kvalitními dlouhými přihrávkami do volného prostoru a centry ze stran, tak i středem hřiště pohlednými kombinacemi. Územní i herní převahu přetavili ve čtvrtý gól ve 40. minutě, kdy po chybě Zedníčka, který nedokázal uklidit do bezpečí vysoký nákop podél brankové čáry, měl domácí jednoduchý úkol, 4:0. Do konce poločasu se skóre neměnilo, a tak mohli domácí s úsměvem na tváři jít do kabin.

Po změně stran aktivita domácích mírně polevila a hrálo se spíše uprostřed hřiště. Sem tam se i nám podařila nějaká ta kombinace, ale ke kvalitní finální přihrávce nebo nebezpečné střele to nevedlo. A tak se do hry dostali i náhradníci. Domácí už hráli v pohodě a v 68. minutě přidali po minele Michala Flesara 5. gól. Zápas se poté už jen dohrával, a domácí si tak po zásluze připisují 3 body do tabulky.

Hodnocení: 3 (83.33%) - počet hlasů: 12
-+
napsal Hakan
[přečteno 9769x]
Vydáno: Neděle 4. května 2014 22:23:48 Report ze zápasu SK Blatnice vs. Sokol Březník | Muži A | 20. kolo | Neděle 4. května 2014 | 16:30 | sezóna 2013/2014