420013 přístupů

Derby ovládl Březník

Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli na rapotickém hřišti derby s místní rezervou. Od zápasu se dala čekat slušná fotbalová podívaná, protože rapotické béčko, jak je již zvykem, bylo posíleno o několik borců z áčka. FC Rapotice B vs. Sokol Březník | Muži A | 16. kolo | Sobota 5. dubna 2014 | 15:30 | sezóna 2013/2014 Utkání se započalo v pozvolném tempu z obou stran a až s postupem času se přidávalo na obrátkách. Kdy po několika slibných šancích hostů, kteří trefili dvakrát konstrukci domácí brány a přes velkou snahu skórovat, šli do vedení domácí borci a známé "nedáš, dostaneš", se znovu naplnilo. Po přečíslení pravé strany hostů nedali pohlednou kombinací hráčům Bosny ani čuchnout a pohodlně skórovali. 1-0 pro domácí. Do konce poločasu už se moc nestalo, a tak se šlo s tímto výsledkem do kabin.

Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme zápas otočit a odvézt si z Rapotic všechny 3 body. Jenže, netrvalo to dlouho, a ten samý hráč Rapotic skóroval znovu a stav už byl 2-0 pro domácí. Naštěstí jsme neházeli flintu do žita a postupem času začali mít více ze hry. Kdy nejprve po našem rohu byl v šestnáctce domácích důrazný Čumplík a tvrdou ránou nedal gólmanovi šanci. 2-1 pro domácí. Srovnávací gól přidal po nedůsledné rozehrávce domácích náš středopolař a bylo to 2-2. Od teď byli domácí docela rozhozeni a my s odhodláním dokonat převrat jsme jen čekali na vytvoření další gólové šance. Během pár minut dokonal obrat březnických dobře hrající V. Rybníček, a tak jsme si z Rapotic odvezli, dá se říct, že zasloužené 3 body. Kdybychom proměňovali všechny své šance, co jsme měli, mohlo být o zápase rozhodnuto daleko dříve a ne až pár minut před koncem. Alespoň pro fanoušky to byl zajímavý a napínavý zápas až do konce, a že jich přijelo do nedalekých Rapotic hodně.

Tímto zveme své fanoušky na další zápas okresního přeboru, který sehrajeme na domácí půdě s týmem Rudíkova a doufáme, že prodloužíme svoji šňůru vítězství.

Hodnocení: 2 (70%) - počet hlasů: 10
-+
napsal Babič
[přečteno 11129x]
Vydáno: Neděle 6. dubna 2014 19:49:53 Report ze zápasu FC Rapotice B vs. Sokol Březník | Muži A | 16. kolo | Sobota 5. dubna 2014 | 15:30 | sezóna 2013/2014