472601 přístupů

Zlepšený herní výkon přinesl na závěr 3 body

Vrámci 13. kola jsme jeli do Náramče, odkud jsme si chtěli odvézt 3 body. 1.poločas: Úvod zápasu byl vyrovnaný. Domácí kombinovali ve středu hřistě, ale k ohrožení branky se dostávali jen zřídka. Zato hosté hrozili nebezpečnými protiůtoky. Postupem času přebral otěže utkání hostující Březník, který si také vytvořil i řadu gólovek. Probíhala 25. minuta, když Sochor dostal krásnou přihrávku za domácí obránce a šikovně přehodil bezmocného brankáře - 0:1. Druhou branku opět vstřelil dobře hrající Sochor ve 40. minutě, když postupoval sám na brankáře - 0:2. Domácí hráči do poločasu už nic nevymysleli a tak prohrávali 0:2.
2.poločas: Ve druhém poločase byli opět lepší hosté, ale domácím se podařilo v 60. minutě snížit - 1:2. Po této brance se domácí tlačili stále více dopředu s jediným cílem - a to vyrovnat. Měli i několik šancí, ale tu největší zlikvidoval Hostující brankář Zedníček. Nedáš - dostaneš, se ukázalo v 58. minutě, kdy po levém křídle utekl Čumplík a lobem k tyči krásně přehodil domácího golmana a bylo to zase o dvě branky - 1:3. Probíhala 70. minuta, když byl autor posledního gólu nevybíravým skluzem zezadu poslán k zemi a musel střídat. Tento likvidační zákrok byl kupodivu oceněn jen žlutou kartou. Tento faul "potrestal" v 72. minutě opět lobem Rybníček a bylo to - 1:4. Domácí tento výsledek evidentně nemohli unést a tak nás alespoň začali pořádně okopávat. Po dalším ostrém skluzu musel ze hřiště v 75. minutě i Franěk s poraněným kotníkem. Ke konci zápasu postupoval ještě sám na bránu Sochor společně se Zedníčkem, ale domácí golman je vychytal. Utkání tedy skončilo 1:4 a z Náramče jsme si odvezli 3 body :-) , které jsme potom řádně zapili v Březníku :-D

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 1
-+
napsal Kury
[přečteno 11641x]
Vydáno: Pátek 13. února 2009 17:00:26 Report ze zápasu FC Budišov-Nárameč B vs. Sokol Březník | Muži A | 13. kolo | Sobota 1. listopadu 2008 | 14:00 | sezóna 2008/2009