374630 přístupů

Rokytnická rukavica

V 9. kole jsme zajížděli do neoblíbené Rokytnice. Chybělo hned několik hráčů ze základní sestavy. Postupně se nás v kabině sešlo 12 hráčů. 1.SK Rokytnice n. Rokytnou vs. Sokol Březník | Muži A | 9. kolo | Sobota 5. října 2013 | 15:00 | sezóna 2013/2014 Začátek utkání byl vyrovnaný. V jedenácté minutě zahrával po faulu standardní situaci z dobré pozice J. Franěk, avšak bránu těsně minul. Možnost zahrávat standardní situaci měli i domácí. Polovyskoká střela Polovčíka zapadla za překvapeného Zedníčka, který situaci podcenil. Domácí poté vyvíjeli tlak na naši obranu. Vahila s Cardem orazítkovali tyč. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se tvrdou ranou prosadil Železník. Korigovat stav jsme mohli v samotném závěru poločasu, když střelu J. Fraňka do prázdné brány vykopával z čáry domácí hráč.

Úvod druhého poločasu se hrál převážně ve středu hřiště. Jinak tomu ale bylo po třetí brance domácích. Březník zcela odpadl a na naši branku se hnal jeden útok za druhým. Několik šancí navíc zůstalo nevyužito. Domácí nám do konce zápasu zasadili ještě dvě branky, a tak jsme si odvezli nepopulárního bůra. Nutno říci, že pětka je ještě lichotivá. Nebýt domácí tak impotentní v proměňování šancí, odvezli jsme si tak 10.

Hodnocení: 4 (85.71%) - počet hlasů: 7
-+
napsal Kury
[přečteno 10579x]
Vydáno: Středa 9. října 2013 8:34:19 Report ze zápasu 1.SK Rokytnice n. Rokytnou vs. Sokol Březník | Muži A | 9. kolo | Sobota 5. října 2013 | 15:00 | sezóna 2013/2014