593383 přístupů

Články

Rokytnická rukavica

V 9. kole jsme zajížděli do neoblíbené Rokytnice. Chybělo hned několik hráčů ze základní sestavy. Postupně se nás v kabině sešlo 12 hráčů. 1.SK Rokytnice n. Rokytnou vs. Sokol Březník | Muži A | 9. kolo | Sobota 5. října 2013 | 15:00 | sezóna 2013/2014 Začátek utkání byl vyrovnaný. V jedenácté minutě zahrával po faulu standardní situaci z dobré pozice J. Franěk, avšak bránu těsně minul. Možnost zahrávat standardní situaci měli i domácí. Polovyskoká střela Polovčíka zapadla za překvapeného Zedníčka, který situaci podcenil. Domácí poté vyvíjeli tlak na naši obranu. Vahila s Cardem orazítkovali tyč. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se tvrdou ranou prosadil Železník. Korigovat stav jsme mohli v samotném závěru poločasu, když střelu J. Fraňka do prázdné brány vykopával z čáry domácí hráč.

Úvod druhého poločasu se hrál převážně ve středu hřiště. Jinak tomu ale bylo po třetí brance domácích. Březník zcela odpadl a na naši branku se hnal jeden útok za druhým. Několik šancí navíc zůstalo nevyužito. Domácí nám do konce zápasu zasadili ještě dvě branky, a tak jsme si odvezli nepopulárního bůra. Nutno říci, že pětka je ještě lichotivá. Nebýt domácí tak impotentní v proměňování šancí, odvezli jsme si tak 10.

Hodnocení článku

Hodnocení: 4 (85.71%) - počet hlasů: 7
-+
napsal Kury
[přečteno 18414x]
Vydáno: Středa 9. října 2013 8:34:19 Report ze zápasu 1.SK Rokytnice n. Rokytnou vs. Sokol Březník | Muži A | 9. kolo | Sobota 5. října 2013 | 15:00 | sezóna 2013/2014

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Středa 9. října 2013 12:37:37
 

.: Report OFS :.

Březník dostal „bůra“ v Rokytnici a domácí fotbalisté opět naznačili, že v boji o nejpřednější příčky tabulky chtějí dál hrát důležitou roli. Zatímco hosté vystřídali jen jedenkrát, v sestavě vítězů se protočil maximální počet hráčů.

http://www.ofs-trebic.cz/clanek/375/rokytnice-stiha-vedouci-duo/

Hosté vystřídali jen 1x, protože tam jaxi víc lidí nebylo :D
Rokytnice
Úterý 8. října 2013 8:37:56
 

.: Březník :.

Začátek utkání byl vyrovnaný. V jedenácté minutě měl hostující Franěk šanci poslat Březník do vedení z přímého kopu. Nakonec tato střela skončila jen těsně vedle domácí branky. Ti také dostali možnost zahrání přímého kopu, a to v jedenadvacáté minutě. A proměnil ho Polovčík 1:0. Domácí poté byli lepším mužstvem. Vahila s Cardem orazítkovali tyč. Vedení navýšil až Železník, krásnou utěšenou ranou nedal brankáři šanci 2:0. Snížit mohli hosté v samotném závěru poločasu, Polovčík vykopl míč z brankové čáry a nechal domácím dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase byla převaha domácích velká. Několik brejků zůstalo nevyužito, ale Vahila po individuální akci zvýšil vedení na 3:0. Pak už následovala exibice. Polovčík z voleje orazítkoval další tyč. Z rohového kopu se už domácí zase prosadili. Odražený míč dorazil Sochna R. 4:0. Železník mohl navýšit, ale opět tyč. Konečnou podobu výsledku dal po akci Syrového střídající Herbrych J.. Březník za celý zápas nevystřelil přímou střelu na branku.
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 2)
 

Zpět na Články