374621 přístupů

Místní derby ovládl Březník

Ve třetím kole nového ročníku jsme na domácím hřišti přivítali rezervu Rapotic. Ta přijela posilněna o několik stabilních hráčů „A“ mužstva, a tak se dalo čekat vyrovnané utkání. Sokol Březník vs. FC Rapotice B | Muži A | 3. kolo | Neděle 25. srpna 2013 | 16:30 | sezóna 2013/2014 Hned od úvodního hvizdu se hrálo ve vysokém tempu. V prvních třiceti minutách byli nebezpečnější hosté, ale ani v nejvyloženějších šancích se jim nepodařilo překonat domácí obranu v čele s dobře chytajícím Zedníčkem. A tak udeřilo na druhé straně. Ve 32. minutě se prosadil V. Rybníček, který doklepl míč po nepodařené střele. Do poločasu se ještě dvakrát prosadil Jarda Franěk. Svou druhou branku přidal z penalty po faulu na T. Fraňka, tento faul mohl být klidně oceněn červenou kartou pro hostujícího gólmana Laše.

Druhý poločas začal podobně jako první. Hosté se snažili a domácí čekali na rychlé brejky. V 70. minutě se dočkali i hosté, kdy po pěkné kombinaci a šťastné trefě snižují na 3:1. Do konce utkání už byl vidět hlavně boj o střed hřiště a spousta osobních soubojů. V poslední minutě si ještě po pěkném centru od střídajícího Břouška připsal třetí gól J. Franěk.

V příštím kole zajíždíme do Rudíkova, tak neváhejte a přijeďte nás podpořit.

Hodnocení: 0 (53.33%) - počet hlasů: 15
-+
napsal Vogel
[přečteno 11349x]
Vydáno: Pondělí 26. srpna 2013 21:55:25 Report ze zápasu Sokol Březník vs. FC Rapotice B | Muži A | 3. kolo | Neděle 25. srpna 2013 | 16:30 | sezóna 2013/2014