472606 přístupů

Zbytečná remíza v Chlístově

Na nejdůležitější zápas sezóny jsme zajížděli na horkou půdu Chlístova, před kterým jsme měli náskok pouhé tři body. Případná výhra by nám zajistila setrvání v Okresním přeboru. TJ Slavia Chlístov vs. Sokol Březník | Muži A | 26. kolo | Sobota 15. června 2013 | 16:30 | sezóna 2012/2013 Do utkání jsme vstoupili aktivněji a hned v osmé minutě skóroval hlavou J. Franěk. Domácí hráči se za první půlku dostali možná ke dvěma střelám. Zato naši útoční hráči si vytvářeli jednu šanci za druhou. Ale stejně jako celé jaro, se šance jen zahazovaly. V 31. minutě se po pěkné kombinaci prosadil střelou z vápna J. Křoustek ml. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:2.

Druhý poločas začal bojem o střed hřiště. Nám se nedařila kombinace jako v první půlce a proto se domácí začali tlačit víc před naši branku. Jejich střely však končily jen u Zedníčka v rukavicích. A když domácí nevěděli, jak vstřelit gól, tak jim darujeme roh, z kterého padla první branka. Za další chvilku jim dokonce darujeme penaltu, kterou s přehledem proměnili. Do konce utkání už žádná branka nepadla, i když příležitostí bylo dost.

Tento výsledek nám moc nepomohl, ale věříme, že nám to nakonec bude stačit. Oba naši soupeři o sestup mají před sebou těžké zápasy.

Hodnocení: 1 (60%) - počet hlasů: 5
-+
napsal Vogel
[přečteno 14203x]
Vydáno: Pondělí 17. června 2013 20:24:58 Report ze zápasu TJ Slavia Chlístov vs. Sokol Březník | Muži A | 26. kolo | Sobota 15. června 2013 | 16:30 | sezóna 2012/2013