374976 přístupů

Ve Vladislavi jsme nebyli horším týmem, přesto nula bodů

Do Vladislavi jsme zajížděli s cílem urvat alespoň bod, který by nám pomohl se udržet nad sestupovými příčkami, což se nám ve finále bohužel nepodařilo. TJ Vladislav vs. Sokol Březník | Muži A | 22. kolo | Neděle 19. května 2013 | 16:30 | sezóna 2012/2013 Hned v úvodu první půle se do dobré šance dostal M. Sobotka, ale tváří v tvář nedokázal z velkého vápna překonat domácího brankáře. Nedáš – dostaneš, platilo hned napoprvé, když se V. Franěk zamotal před naším vápnem do svých zasekávaček a přišel tak o míč. Domácí Svoboda tak mohl jít sám na Zedníčka a bohužel pro nás se nemýlil – 8. minuta 1:0 pro domácí. O srovnání se postaral M. Sobotka, když si šikovně obhodil dva domácí obránce a přesnou střelou k tyči z velkého vápna vyrovnal stav na 1:1, 18. minuta. Do vedení jsme se mohli dostat, když J. Křoustek šikovně vypíchl skluzem míč domácímu obránci a J. Franěk se mohl řítit sám na bránu, ovšem rozhodčí tento zákrok posoudil jako nedovolený. Nakonec se do vedení dostali opět domácí, kdy se po rychlém rozehraném autovém vhazování dostali až do našeho vápna a podařilo se jim doslova procpat míč za Zedníčkova záda, 2:1, 30. minuta. Do konce první půle už jsme si žádnou větší šanci nevytvořili, a tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu 2:1 pro domácí.

Do druhé půle jsme nastoupili se snahou urvat alespoň bod. Šancí jsme si vytvořili několik, ať už únik J. Zedníčka, nebo přímý kop z velkého vápna zahrávaný J. Fraňkem. Vyrovnávací branku se nám však vstřelit nepodařilo. Navíc byl ještě M. Sobotka obdarován druhou žlutou kartou, tudíž si příští zápas nezahraje. Domácí nakonec také dohrávali pouze v 10 lidech na hřišti, když se po jednom nevybíravém zákroku na V. Fraňka musel jít domácí Paločko zchladit do sprch. Z tohoto boje jsme si žádné body nedovezli, a tak musíme bojovat dále. Šancí bylo dosti, jen je potřeba s nimi lépe naložit. Věřím, že se k nám štěstí nakloní a ty body uděláme!

Hodnocení: 1 (63.64%) - počet hlasů: 11
-+
napsal Michi
[přečteno 11554x]
Vydáno: Úterý 21. května 2013 16:45:53 Report ze zápasu TJ Vladislav vs. Sokol Březník | Muži A | 22. kolo | Neděle 19. května 2013 | 16:30 | sezóna 2012/2013