400946 přístupů

Body zůstaly doma

Vrámci 10. kola jsme hostili tým z Čechtína, který na nás po devíti kolech ztrácel pouhý bod, a tak bylo nutné vyhrát! 1.poločas: Do tohoto utkání jsme vstupovali s jediným cílem, a to vyhrát. Avšak na naší hře to nebylo vidět. Od úvodního hvizdu byl lepší Čechtín, který si vytvořil několik šancí. Skórovat se jim podařilo v 7. minutě, kdy rychle rozehráli standartní situaci na krátko a z pravé strany se trefil pěknou střelou Milostný - 0:1. I po obdržení branky byla naše hra stále pasivní. Obraz hry se začal měnit kolem 25. minuty, kdy jsme si začali vytvářet první šance ke vstřelení branky. Vyrovnání jsme se dočkali v 31. minutě, kdy po pravé straně utekl hostující obraně Franěk a na malém vápně našel nikým nekrytého Čumplíka, který se nemýlil - 1:1. Po vyrovnání jsme se dostali do několika vyložených šancí, kdy se z malého vápna postupně neprosadili Křoustek ml., Nevrkla a Čumplík. V závěru prvního poločasu jsme se dočkali vedení, když Čumplík krásně uvolnil Fraňka a ten si položil gólmana a bylo to 2:1.
2.poločas: Ve druhé půli měli mírnou převahu hosté, ale branku vstřelit nedokázali, a tak výsledek skončil výtězstvím domácích 2:1. Nutno podotknou že v 85. minutě nastoupil po dlouhé době Zedníček Jiří, a tak mu všichni přejme, ať se mu daří :-D

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 10591x]
Vydáno: Pátek 13. února 2009 16:49:20 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Družstevník Čechtín | Muži A | 10. kolo | Neděle 12. října 2008 | 15:00 | sezóna 2008/2009