376984 přístupů

Březnická tvrz padla

V rámci 9. kola jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Vladislavi, se kterou se nám v posledním zápase nedařilo. Sokol Březník vs. TJ Vladislav | Muži A | 9. kolo | Sobota 6. října 2012 | 15:00 | sezóna 2012/2013 Hned v úvodu utkání se naskytla možnost ke vstřelení branky hostujícímu Venhodovi, ale ten v dobré pozici branku netrefil. Skóre otevřel již ve 12. minutě hostující Vyletěl, když odražený míč umístil pěknou střelou k tyči, na kterou si Zedníček ještě stačil sáhnout – 0:1. Srovnáno bylo v minutě 21., kdy v pokutovém území padá po kontaktu s brankařem V. Franěk. Nařízenou penaltu proměňuje M. Sobotka – 1:1. Následně měli 2 šance hostí, když nejprve branku přestřelil Svoboda a chvíli poté vyškrabával míč z rohového kopu na břevno Zedníček. V minutě 31. pronikl z pravé strany do vápna V. Franěk a dával míč pod sebe, kde číhal Křoustek a mohl dávat do prázdné, avšak na poslední chvíli přišel obraný skluz hostujícího obránce. Z následné protiakce stříli Slabý jen do prostřed branky a Zedníček kryje. V 36. minutě si z naší obrany udělal dobrý den Svoboda, který střelou trefuje vnitřní tyč, míč se ale odráží naštěstí pro nás ven z branky. Do konce poločasu se ještě naskytly nějaké náznaky šancí, nic podstatného se ale nestalo.

Hned z počátku druhého poločasu mají šanci hosté, ale tečovanou střelu Zedníček vyráží. Hned z protiútoku centruje z levé strany Rybníček, na zadní tyč nabíhá V. Franěk a z malého vápna trefuje břevno – odražený míč uklízí se štěstím do prázdné hlavou Křoustek – 2:1. Tento stav však netrval dlouho, již za 2 minuty posílají hosté z půlky centr přesně mezi naše obránce a gólmana na Slabého, a ten zkušeně lobuje Zedníčka a srovnává - 2:2. A bylo ještě hůře. V minutě 53. se nahromadilo několik zbytečných chybek, když nejprve "vyrobil" roh Zedníček, následně nebyli naši obránci dostatečně pozorní při jeho rozehrávání na krátko, přišla střílená přihrávka na přední tyč, kde hostujícího stopera nedostatečně pokryl Křoustek, a ten zády k brance šikovně tečuje špičkou pod víko – 2:3.

I nadále byla Vladislav plná energie a v další šanci Slabý netrefuje branku. V 70. minutě se naskytla šance v podobě přímáku z levé strany, ten zahrával šikovně Rybníček na zadní tyč, míč ale proletěl postupně mezi našemi třemi hráči a byl z toho odkop. Největší šance na srovnání stavu a snad i největší šance zápasu přišla v 75. minutě, kdy Ptáček posílá z půlky dlouhý míč na J. Fraňka, který na hraně vápna hlavou překonává vyběhnutého hostujícího brankaře, míč však končí jen na tyči! Ten se však šikovně odrazil k M. Sobotkovi, který nikým neatakován na malém vápně nepochopitelně v 1000% šanci neuklidí míč do prázdné branky (trefuje břevno)! Do konce zápasu již hosté nepřipustí žádné ohrožení jejich branky, a odváží si tak asi zaslouženě tři body.

Hosté nás dnes přehrávali především ve středu pole a skoro celý zápas měli více míč na svých kopačkách právě oni.

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 4
-+
napsal Kury
[přečteno 12107x]
Vydáno: Neděle 7. října 2012 22:24:30 Report ze zápasu Sokol Březník vs. TJ Vladislav | Muži A | 9. kolo | Sobota 6. října 2012 | 15:00 | sezóna 2012/2013