374619 přístupů

Obnovené derby v oslabených sestavách vyznělo pro Březník

V dalším domácím utkání jsme přivítali soupeře z nedalekého Mohelna. Podle postavení obou týmů v tabulce se dal očekávat tuhý boj o důležité body. V naší sestavě chybělo několik tradičních opor v čele s J. Fraňkem. Sokol Březník vs. TJ Mohelno | Muži A | 7. kolo | Sobota 22. září 2012 | 15:30 | sezóna 2012/2013 Zápas začal za lehkého mrholení, které na nás mělo pozitivní vliv. Na hostujícího gólmana se valil jeden útok za druhým. První větší šanci měl v 5. minutě J. Musil, ale jeho hlavičku výraží gólman. Poté to zkouší Kury i Víťa a opět v akci gólman z Mohelna. Ve 12. minutě se Kury pokouší o brejk, míč se odráží k Liborovi a jeho technická střela k tyči mění skóre – 1:0. O dvě minuty později opět v akci Kury. Proniká do vápna, kde je faulován, ale dostává žlutou za simulování. První vážnější ohrožení naší brány je po přímáku z hranice vápna. Pěkná hlavička a gól, naštěstí pro nás je mávaný ofsajd. Od této chvíle jsou hráči Mohelna aktivnější a dostávají se do nebezpečných zakončení. Největší šanci hostů, kdy už to vypadalo na srovnání, šťastně blokuje Víťa. Dvě minuty před koncem poločasu máme roh. Libor centruje a Michal Sobič placírkou z první zakroutil do brány – 43. minuta 2:0. Do konce poločasu jsme mohli ještě navýšit skóre, ale Kráťova "nadzvuková" ani Kuryho pěkná hlavička gólem nekončí.

Do druhé půle nastupujeme s taktikou hlavně blbě neinkasovat. A proto prvních patnáct minut je spíš boj o střed hřiště. Až v 62. minutě máme větší šanci, když ve vápně střílí z otočky Michal S., ale jeho střela jde těsně nad. Za šest minut později vybojuje Kráťa balón na vlastní půlce, pošle na Michala S., ten si narazí s Kurym a nedává gólmanovi šanci – 68. minuta 3:0. Po tomto gólu už Mohelno nemělo moc sil na to, aby s výsledkem něco udělalo. My jsme měli ještě pár náznaků šancí, ale skóre se už nemění.

Pro nás důležité body zůstaly doma. Zápas to moc pohledný nebyl, navíc hráči z Mohelna celkem neunesli závěr. Padlo 7 žlutých, ale mohlo to být daleko horší. Na obou stranách si zahráli i trenéři. Na naší straně nastoupil kouč už v první půlce za zraněného Michiho. V závěru také proběhlo střídání Kuri za Kuryho. Po dlouhé době se nám podařila udržet nula a Vlastik by to měl mít za pulánek. Dobře dnes zahrál navrátilec v sestavě Kráťa.

V neděli se naše béčko představilo na hřišti Třebenic a celkem s přehledem zvítězilo 7:0. Největší podíl na kanonádě měl další navrátilec L. Sochor alias Kobra, který si za druhý poločas připsal čistý hattrick.

Příští sobotu zajíždí áčko do Blatnice a v neděli se na domácí půdě představí béčko proti vedoucímu týmu FC Náměšť-Vícenice C.

Hodnocení: 3 (75%) - počet hlasů: 8
-+
napsal Vogel
[přečteno 10670x]
Vydáno: Pondělí 24. září 2012 16:38:19 Report ze zápasu Sokol Březník vs. TJ Mohelno | Muži A | 7. kolo | Sobota 22. září 2012 | 15:30 | sezóna 2012/2013