400946 přístupů

Zmařený zápas v Rudíkově

Pozápasová pachuť byla cítit všude! Ano, takto výstižně reagovali březničtí hráči na odpískání zápasu rozhodčím Fryčem a neustále rozebírali aktéry prohry. "Bez bodu jsme si odjíždět určitě nezasloužili", hodnotili zápas vedoucí hostujícího mužstva s rozhodčím Fryčem po zápase. FK Rudíkov vs. Sokol Březník | Muži A | 2. kolo | Sobota 18. srpna 2012 | 16:30 | sezóna 2012/2013 K úvodnímu tlaku, se Rudíkov ne a ne dostat, rozehrávku jsme kazili domácím na půli hřiště a více ze hry v úvodu utkání bylo na naší straně. V 6. minutě si Cafú chytře vyčkal na odkop domácího brankáře, který laxně rozehrával na obránce, ale na místo střely ještě zkoušel zasekávačku. V 10. minutě M. Sobič s Jardem šli ve 2 do otevřené obrany, kde Michal zkoušel střelou po zemi ohrozit přes obránce domácí svatyni – bezúspěšně. Ve 14. minutě se ve slibné situaci ocitl Fllery, ale z první netrefuje čistě míč.

Po úvodním domácím zmaru přichází světlejší chvilky, které končí sérii dvou tyčí a břevna, za přispění Hakana. Ve 29. minutě si Michal dovoluje patičkou rozhozenou obranu ještě víc zdecimovat, ale Jardova tvrdá střela orazítkovává tyč. Probíhající 31. minuta zvyšuje šance na body. Fllery zabojoval a dává do volného prostoru na Michala Sobotky, který si přehazuje bezmocného brankáře – 0:1. Jakub Musil o malou chvíli později mohl ztvrdit vedení, ale rudíkovské bloky byly na místě. Míč se odráží k Fllerymu, který posílá míč nad branku. Do kabin jsme mohli jít s pohodovějším vedením – Cafú v rychlém breaku trestuhodně přestřeluje.

Ani začátkem druhé půle domácí závar nepřichází, a tak se Jakub Musil po ose Cafú, Michal S. ocitl sám před stoperem v linii s brankářem, ale šance se zalekl. "Nedáš, dostaneš" stará pravda se v zápětí osvědčila a domácí hlavičkou z rohu malého vápna srovnávají. Brankář bez šancí. Krásnou robinsonádou nás v 60. minutě, který si vyčkal na míč, roztleskal Hakan. V 64. minutě se fyzicky vyspěle prezentuje Pitris, to když hasí rychlý break domácích a v rozděluje přesnou přihrávkou. V 67. minutě M. Sobič, jak je jeho zvykem – na krásu, do volného prostoru na Flleryho, který z velkého vápna mohl střílet, ale dává nalevo, kde netypicky zakončuje střelou na zadní tyč placírkou pravé nohy Cafú – 1:2.

Probíhající 74. minuta je v režii Krátě – skluzem odzbrojuje, náběh, tvrdá střela, při které je faulován. Za potlesku v 75. minutě odchází agilní J. Musil a "plný sil" se měl prezentovat J. Křoustek. Ovšem záloha se ukázala jako nevhodný post. Poslední světlý moment na rukavicích Hakana byl zákrok v 80. minutě, kdy bravurně na brankové čáře míč vytěsňuje nad branku. To už si nechal Vlado donést kopačky a připravuje se na taktické střídání. Jeho plány kazí 82. minuta. Přímý kop z 35 metrů přes zeď míří přímo na Hakana. Ačkoliv nikým neatakován, vyráží pouze před sebe a pro domácí nebyl problém dopravit míč do odkryté brány – 2:2. Z lavičky se ozvala pouze slova: "Kompenzace za skvělý zákrok z před dvou minut"!

Když už vše vypadalo na dělbu bodů a na naší straně nepřichází taktické střídání, tak v 90. minutě domácí rozhodují. Z rohu velkého vápna, letí přízemní střela na delší tyč a zřejmě přes nevýhled Hakana, který se ji snaží i tak vytěsnit končí za jeho chrbátem. V tu chvíli 62 platících diváků vidí, jak je fotbal krutý.

Radost domácích jen tak nekončí. Rozhozená obrana ještě kapituluje v nastavení na konečných 2:4. Za domácí se dvakrát trefili kapitán Lukáš Nožička a střídající Buďa. K pozápasové kritice horkých hlav hráčů přímo na hřišti a hledání konkrétního viníka se netřeba více vyjadřovat.

Hodnocení: 1 (61.54%) - počet hlasů: 13
-+
napsal Joe Sobič
[přečteno 13030x]
Vydáno: Neděle 19. srpna 2012 10:49:19 Report ze zápasu FK Rudíkov vs. Sokol Březník | Muži A | 2. kolo | Sobota 18. srpna 2012 | 16:30 | sezóna 2012/2013