601399 přístupů

Články

Historický világoš v Třebelovicích

Ta sedla! Pěknou facku inkasovalo na začátek sezóny naše Ačko v Třebelovicích. Nejvzdálenější okresní soupeř měl nachystanou výživnou směs ofenzivní síly s efektivní koncovkou a doplatili na to právě naši, kteří svou naivní hrou bohužel přispěli k senzaci kola. TJ Třebelovice vs. Sokol Březník | Muži A | 1. kolo | Sobota 11. srpna 2012 | 16:30 | sezóna 2012/2013 Přestože naše ofenzivně laděné mužstvo dostává někdy až moc branek, osm jich v nedávné historii ještě neinkasovalo. Naposledy tomu podobně bylo snad před třemi lety, když nás na vlastním hřišti rozprášily mistrovské Myslibořice 0:7.

Ze zpětného pohledu se ty nejdůležitější chvíle odehrály už na začátku utkání. Domácí otevírali skóre totiž už ve 2. minutě. Po celkem zbytečné standardce se prosadil jeden z domácích hlavou do protipohybu Zedníčka 1:0. Obrovský závar přežil Březník v 6. minutě, když domácí nedokázali naněkolikrát trefit odkrytou bránu. Mrzet je to moc nemuselo. Přišel totiž roh, ze kterého domácí opět skórovali přesnou hlavou – 8. minuta 2:0. Hosté nebyli před brankou soupeře vůbec nebezpeční. Když už se dostali do slibné příležitosti, selhávali v koncovce. Naopak každá šance domácích smrděla brankou.

Ve 27. minutě ztratil míč na půlce Babčan a hosté přímočarým brejkem zakončují přesně na vzdálenější tyč – 3:0. Aby toho nebylo málo, další rychlou akcí do hostující těžkopádné obrany domácí zvyšují na 4:0 hned o 2 minuty později. Za zmínku stojí snad jen jedna šance hostí, když se po závaru dostal na velkém k míči M. Sobotka, ale střela mu nesedla a poloprázdnou bránu míjí.

V druhé půli zůstal obraz hry nezměněn. Z pohledu hostů to byla marná snaha korigovat výsledek, domácí se zas bavili vlastní podařenou kombinací. Poslední šanci zápas zachránit vzal hostům bohužel rozhodčí Svoboda, který ve spolupráci s pomezním Stuchlíkem, neuznali jasnou penaltu na Křoustka, deroucího se vápnem k brance. Tento moment hosty zlomil definitivně. Navíc v defenzivní fázi pokračovali ve mdlé lehkovážnosti. Zedníček ještě vyškrábl přesnou hlavičku, která po rohu směřovala do růžku březnické branky. Domácí se ale dokázali proti rozhozené obraně bez větších problémů prosadit hned vzápětí. Ve dvou minutách (65. a 66. ) pohodlně zvýšili na hrozivých 6:0.

Ofenzivní záchvěv přišel v 68. minutě, když J. Franěk slabší pravačkou nechal po dobré střele vyniknout domácího brankáře Nesibu. Hned za 2 minuty přišel konečně aspoň ten čestňák. M. Sobotka se po několika neúspěších konečně trefil. V 70. minutě vyslal na bránu nechytatelnou střelu, která cinkla do břevna a padla za brankovou čáru – 6:1.

Domácí ale dál hráli v útoku velice dobře a šancí měli jako máku. Hostující obrana už dávno rezignovala, čehož využil domácí hráč č. 8, který udělal 3 obránce a přízemní střelou propálil Zedníčka. To se psala už 82. minuta. Navíc za dvě minuty tentýž hráč uzavřel skóre bombou o břevno a debakl 8:1 byl na světě.

Nutno podotknout, že domácí ještě řadu svých šancí v góly neproměnili a jen nepřesnost a sem tam Zedníček spolu s obránci uchránili hosty od ještě většího deklasu. Příští týden narážíme na neoblíbeného soupeře z Rudíkova. Máme mu co vracet. Vždyť loni jsme odsud odvezli pěkně ošklivou rukavici! Rudíkov navíc našlápl do nové sezóny taktéž rukavicí, kterou v tomto kole dokázal nasázet silné Blatnici na jejím hřišti. No, máme se asi na co těšit...

Hodnocení článku

Hodnocení: 4 (90.48%) - počet hlasů: 21
-+
napsal Grunge
[přečteno 21074x]
Vydáno: Neděle 12. srpna 2012 13:18:25 Report ze zápasu TJ Třebelovice vs. Sokol Březník | Muži A | 1. kolo | Sobota 11. srpna 2012 | 16:30 | sezóna 2012/2013

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 23. srpna 2012 12:03:39
 
máš recht.. napsali to stejné na OFS
Čtvrtek 23. srpna 2012 10:52:43
 

.: grunge :.

ten report uz tady jednou je
Čtvrtek 23. srpna 2012 9:59:09
 

.: report Třebelovic :.

Třebelovice vs. Březník

12. 8. 2012 | 12:01

Třebelovice – Březník 8:1. Branky: Jan Kříž 3x, Lukáš Křenek 2x, Jan Krula, Marek Máca, Stanislav Křivánek

Po půlhodině hry vedli domácí o čtyři branky, když se jim dařila kombinační hra s rychlým přechodem do útoku. Hrál se pohledný fotbal, na němž však i přes vysokou prohru měli zásluhu hosté. Třebelovický kouč Martin Kincl po vydařeném duelu svých svěřenců ocenil, že mužstvo soupeře přes nepříznivý stav řešilo herní situace „fotbalově“. Neuchýlilo se k prostému „nakopávání balónu“ a odevzdanému čekání na závěrečný hvizd rozhodčího Voborného.

Sestava: Marek Nesiba - Marek Coufal, Jan Křivánek, Pavel Sedlák (77. Martin Sláma), Jaroslav Čurda - Jan Jurka (46. Jan Krula), Stanislav Křivánek, Jiří Anděl, Marek Máca - Jan Kříž, Lukáš Křenek (85. Silvestr Wasserbauer)

Náhradnícíc: Martin Liška, Jan Krula, Martin Sláma, Silvestr Wasserbauer
Pondělí 13. srpna 2012 21:36:59
 

.: 2 J. Novák :.

Díky za uznání. Snažíme se být objektivní vždy, i když je to někdy nepříjemné.. *ninja*
inqui
Pondělí 13. srpna 2012 20:28:28
 
to cos napsal se taky ceni proste neni na uprimnost a obektivytu:)
Josef Novák
Pondělí 13. srpna 2012 20:07:38
 

.: To Grunge :.

Super napsaný článek,objektivní, hezky naslohovaný, to se fakt jen tak nevidí a nečte. 8:1 je sice mazec, ale hráli jste pořád fotbal a fair.
Neděle 12. srpna 2012 23:02:35
 

.: report z OFS :.

Třebelovice – Březník 8:1 (4:0)

Po půlhodině hry vedli domácí o čtyři branky, když se jim dařila kombinační hra s rychlým přechodem do útoku. Hrál se pohledný fotbal, na němž však i přes vysokou prohru měli zásluhu hosté. Třebelovický kouč Martin Kincl po vydařeném duelu svých svěřenců ocenil, že mužstvo soupeře přes nepříznivý stav řešilo herní situace „fotbalově“. Neuchýlilo se k prostému „nakopávání balónu“ a odevzdanému čekání na závěrečný hvizd rozhodčího Voborného.

Branky: 9.,28.a 66. J.Kříž, 3. a 30.Křenek, 68.Krula, 83.Máca, 85.St.Křivánek – 71.Sobotka
Sestavy – domácí: Nesiba – Čurda, J.Křivánek, Křenek (85.Wasserbauer), Coufal – Sedlák (77.Sláma), Jurka (46.Krula), M.Máca,J.Kříž – St.Křivánek,Anděl. Hosté: Zedníček – Babčan (35.Požár), P.Flesar, Dvořáček, Ptáček, Kratochvíl, Křoustek (64.M.Flesar), Jar.Franěk, Čumplík (58. V.Franěk), Rybníček, Sobotka.
ŽK – 0:2.
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 7)
 

Zpět na Články