420012 přístupů

3 body proti Valči

Vrámci 7. kola jsme hostili nepříjemný tým z Valče. 1.poločas: Od úvodního hvizdu bylo utkání velice vyrovnané. Chvíli hráli lépe domácí, chvíli to byli zase hosté, kdo měl míč častěji na svých kopačkách. Oba celky si vypracovaly několik gólových příležitostí. Např. byli to hosté, kdo nedokázal z malého vápna skórovat, když na dvakrát zachraňovali na brankové čáře domácí hráči!!! Ale i domácí hráči měli řadu tutovek a když se neprosadili ani oni, tak byl stav utkání po prvním poločase nerozhodný 0:0.
2.poločas: Druhý poločas byl velice vyhecovaný a místy i zbytečně velmi vyhrocený. Poprvé se skóre měnilo v 60. minutě, když po špatném pokrytí hostujících hráčů byl ve vápně zcela osamocen Svoboda a ten poslal střelou k tyči svůj tým do vedení - 0:1. Dá se říci, že od této chvíle Valeč trochu polevila dopředu a snažila se spíše bránit výsledek - to se jim později nevyplatilo. Byl to Březník, který se tlačil do brankových příležitostí a chtěl vyrovnat a popř. strhnout vedení na svoji stranu. Podařilo se jim to v 65. minutě, kdy domácí útočník J. Křoustek ml. postupoval na bránu a z hranice velkého vápna poslal míč k levé tyči - 1:1. Toto domácí ještě více vyhecovalo k větší aktivitě. Avšak nedařila se koncovka. Jednou vychytal jasný gól hostující brankář, poté zase Vérosta poslal hlavou míč do tyče. V drtivém závěru se jen přece domácí hráči dočkali vítězného gólu, který do branky v 88. minutě doslova dostrkal Čumplík - 2:1. Poté si už domácí jednobrankové vedení pohlídali a připsali si tak do tabulky vydřené 3 body.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 10172x]
Vydáno: Pátek 13. února 2009 16:36:31 Report ze zápasu Sokol Březník vs. SK Valeč | Muži A | 7. kolo | Neděle 21. září 2008 | 15:30 | sezóna 2008/2009