423621 přístupů

Utrápený závěr sezony

Na poslední zápas sezony 2011/2012 jsme zajížděli na půdu Třebelovic. Hned podle počtu hráčů a neznámých tváří pro okresní přebor si museli naši fanoušci říkat: "O co tu vlastně jde?". Hned 4 premiéry si odbyli hráči v tomto kole v okresním přeboru a z toho hned tři hráči byli v základní sestavě, jelikož na střídání byl připraven pouze trenér, Petr Trojan st. TJ Třebelovice vs. Sokol Březník | Muži A | 14. kolo | Neděle 17. června 2012 | 16:30 | sezóna 2011/2012 Začátek utkání nebyl z naší strany tak špatný, jak by někdo čekal. Dostali jsme se i k několika dobrým akcím k zakončení, ale bohužel žádná z nich nebyla pro náš tým dobře zakončená. Jak už to bývá, tak udeřili domácí. Po standardní situaci domáčí hráč poslal míč kolem zdi střelou po zemi k pravé tyči, kde už byl Zedníček krátký, 1:0. Druhou branku jsme dostali po nedůrazném souboji v našem malém vápně, kdy naše obrana nechala hlavičkou prosadit jednoho z domácích útočníků. Ke snížení byl blízko například V. Franěk, ale bohužel mířil mimo tři tyče. Do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

V druhém poločase se nám podařilo snížit už v 50. minutě, kdy se po centru z půlící čáry prosadil J. Franěk, který protečoval míč až za záda domácího brankáře, 2:1. K vyrovnání jsme byli blízko, ale v dobré situaci J. Franěk nedokázal svým skluzem trefit bránu. Jelikož jsme branku nedali, tak jak už to bývá, jsme právě jednu dostali. Když se opět v našem malém vápně prosadil jeden z domácích hráčů a poslal míč za Zedníčkova záda, 3:1. Hned po rozehře byl na polovině faulovaný J. Musil a míč ztratil, rozhodčí nechal hru běžet, i přesto, že z toho měli výhodu domácí. Tuto příležitost také proměnili a ujistili si tak vedení na 4:1. Před koncem utkání se do hry také podíval náš trenér Petr Trojan st., který střídal J. Chadima. Zápas už jsme dohráli v poklidu, bez jakýchkoliv vyhrocených akcí, a ukončili jsme tak konec sezóny prohrou v Třebelovicích.

Chtěl bych poděkovat alespoň hráčům, kteří se účastnili a bojovali, jak mohli ;-).

Hodnocení: 2 (66.67%) - počet hlasů: 15
-+
napsal Michi
[přečteno 13718x]
Vydáno: Středa 20. června 2012 17:21:45 Report ze zápasu TJ Třebelovice vs. Sokol Březník | Muži A | 14. kolo | Neděle 17. června 2012 | 16:30 | sezóna 2011/2012