490294 přístupů

Další domácí porážka

V nedělním odpoledni jsme na domácí půdě přivítali lídra tabulky Moravské Budějovice B. Oproti posledním zápasům, kdy jsme měli problémy se složením sestavy, jsme se v kabině před zápasem sešli prakticky v plném počtu. Sokol Březník vs. SK Moravské Budějovice B | Muži A | 24. kolo | Neděle 27. května 2012 | 16:30 | sezóna 2011/2012 A hned od úvodu jsme to byli právě my, kteří se tlačili víc do zakončení. První střelu na branku si připsal uzdravený Tomáš F., ale jeho přímák končí jen v náruči gólmana. Další dvě střely vysílá Michal S., ale ani jeho pokusy stav nemění. Až v 18. minutě zahrozili i hosté. Po rohovém kopu a nebezpečné hlavičce na první tyči, domácí gólman vyráží, k odraženému míči se nejrychleji dostává Novotný, jenž nemá problém dorazit – 18. minuta 0:1. O pár minut později dostává od Tomáše pěkný centr Fllery, ale jeho zakončení hlavou likviduje gólman Jelínek. Ve třicáté minutě se po kolapsu naší pravé strany řítí budějovický Svoboda sám na Martina Fraňka, naštěstí mu zakončení moc nesedlo a končí mimo tři tyče. Za další 4. minuty se ke střele dostává hostující kapitán Šplíchal a domácí prohrávají 0:2. V těchto chvílích se nám přestala dařit kombinace a po zbytečných ztrátách se hosté dostávali do dobrých příležitostí. Až před koncem poločasu se ve vápně uvolňoval Michal Sobotka, byl faulován a sudí odpískal penaltu. K penaltě se postavil Libor a snižuje – 41. minuta 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou poprat se o výsledek. Hned v první minutě se po centru Michala S. dostává k zakončení Fllery, ale měl to na dlouhou nohu. V jednapadesáté minutě se pěkně prokličkoval až na malé vápno Fllery, jeho střelu však gólman vyráží. Hned z brejku se do šance dostává hostující záložník, kdy po zpětné přihrávce přestřeluje branku. Poté si pěkný zákrok připisuje domácí gólman Franěk. Na druhé straně se o další střelu z dálky pokouší Tomáš, ale dnes má smůlu a míč jde těsně vedle. V 67. minutě se po špatné rozehrávce mezi Dvořkem a Fllerym dostává k zakončení střídající Stehlík a překonává Martina v bráně – 1:3. Za další tři minuty se skóre mění znovu. Z dálky střílí Šplíchal, Martin jeho střelu neudžel a ta propadla do brány – 1:4. Do konce zápasu bylo k vidění ještě pár střel na naši bránu, ale obrana dobře blokovala. Naši poslední šanci měl těsně před koncem Víťa. Jeho sražený centr směřující do brány likviduje gólman.

Budějovice nás stejně jako na podzim přestříleli o třídu, možná i díky pár posilám z Áčka. Po prvním poločase to však na jednoznačný výsledek nevypadalo, výhra hostů je však celkem zasloužená. V dnešním zápase se od začátku na hřišti sešli hned čtyři Fraňci – Tomáš, Jarda, Víťa a Martin, který nastoupil poprvé od začátku. Ve 24. kole okresu získali první body borci z Harťálu, kteří udolali našeho příštího soupeře z Chlístova. Hodně zajímavý zápas musel být v Rokytnici, kde domácí otočili zápas s Blatnicí v posledních dvou minutách. V tomto zápase se i třikrát červenalo. Jak už jsem se jednou zmínil, příští zápas hrajeme s Chlístovem. Výkop tohoto zápasu je v neděli 3. června v 16:30 v Chlístově.

Hodnocení: 1 (55.56%) - počet hlasů: 9
-+
napsal Vogel
[přečteno 15470x]
Vydáno: Pondělí 28. května 2012 15:05:20 Report ze zápasu Sokol Březník vs. SK Moravské Budějovice B | Muži A | 24. kolo | Neděle 27. května 2012 | 16:30 | sezóna 2011/2012