423613 přístupů

Jasná výhra v Hodově

Vrámci 6. kola jsme jeli na půdu posledního celku z Hodova. 1.poločas: Hned od začátku utkání jsme si vypracovali na hřišti převahu, která trvala po celý zápas. První branku jsme střelili v 18. minutě, kdy se na dvakrát prosadil nikým nehlídaný Křoustek - 0:1. Do konce poločasu jsme si vypracovali ještě nekolik šancí, ale nedokázali jsme je využít, a tak jsme si šli odpočinout za stavu 0:1.
2.poločas: Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobré hře a soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. V 53. minutě už to bylo 0:2, kdy se z dálky trefil tvrdou střelou k tyči Rybníček. Po vstřelení branky jsme pokračovali v naší aktivitě, a ta se vyplatila v 63. minutě, kdy se náááááádhernou střelou do šibenice trefil P. Flesar a bylo to 0:3. Do konce zápasu jsme zahodili ještě nekolik tutovek a tak jsme si po konečném výsledku 0:3 připsali do tabulky další 3 cenné body.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 10394x]
Vydáno: Pátek 13. února 2009 16:31:06 Report ze zápasu Sokol Hodov vs. Sokol Březník | Muži A | 6. kolo | Sobota 13. září 2008 | 16:00 | sezóna 2008/2009