376986 přístupů

Na Rudíkov zkrátka neumíme

V neděli jsme přivítali na domácím hřišti celek z Rudíkova, který byl po podzimní části na 1. místě, ale tři jarní prohry jej srazily až na 4. místo v tabulce. Na podzim jsme v Rudíkově prohráli vysoko 5:0, kdy jsme předvedli snad nejhorší výkon. Tentokrát jsme to chtěli Rudíkovským vrátit, což se bohužel nepovedlo. Sokol Březník vs. FK Rudíkov | Muži A | 20. kolo | Neděle 29. dubna 2012 | 16:00 | sezóna 2011/2012 Utkání začalo za silného větru, který značně ovlivňoval hru. První polovinu jsme hráli po větru a bylo to znát. Skóre zápasu mohl otevřít centrem, který vítr změnil na povedenou střelu, domácí Babčan. Míč však pohlídal hostující gólman. V 5. minutě rozezvonil břevno střelou zpoza vápna Tomáš Franěk. V těchto chvílích určovali tempo hry Březničtí. V 10. minutě se opět rozeznělo břevno. Tentokrát na straně domácích, kdy střílený centr tečoval Ptáček na vlastní bránu.

Skóre se měnilo v 11. minutě. Hostující Buďa získal míč na prostředku hřiště, a sprintem přes celou polovinu se protáhl kolem domácího obránce a z úhlu prostřelil Zedníčka, 11. minuta 0:1. V 17. minutě přízemní roh Rybníčka nadělal velké zmatky v hostující obraně, bohužel nikdo z domácích nedokázal míč uklidit do brány. Ve 20. minutě poslal do vápna nebezpečný centr Čumplík, ale Jara Franěk nedoskočil. Další příležitost Jary byla ve 23. minutě, kdy míč tentokrát centroval Tomáš, ale Jarda hlavou netrefuje bránu.

Vyrovnání se domácí dočkali v 25. minutě. Tomáš Franěk se trefuje z přímého kopu nádhernou ranou do šibenice, 25. minuta 1:1. Ve 30. minutě se do velké příležitosti hnal Křoustek, bohužel akci 3 na 2 zazdil. V 32. minutě vstřelili, po chybném vyběhnutí Zedníčka, hosté gól, ten však nebyl pro ofsajd uznán. 35. minuta – Jara posílá pěknou přihrávku po zemi Tomášovi, ten z první pálí a točená rána dělá hostujícímu gólmanovi problémy. Další střelu vymyslel ve 40. minutě po individuální akci předstoper Flesar P., míč však končí mimo bránu. V 42. minutě se mění opět skóre. Ve vápně si nedobře počíná Dvořáček, který objímá soupeře, a rozhodčí Sedláček tento souboj posuzuje jako penaltový. K penaltě se postavil hostující Nožička a prudkou střelou k tyči nedává Zedníčkovi šanci, 42. minuta 1:2. Do konce první půle se nic nestalo, a tak se šlo do kabin za nepříznivého výsledku 1:2.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme o obrat. Bohužel již v 50. minutě se po špatném odkopu Babčana k míči dostává Buďa, poradil si i s Ptáčkem a střelou kolem Zedníčka zvyšuje, 50. minuta 1:3. V 58. minutě nastupuje mladík Sobotka M. a ihned připravuje 100% šanci Jarovi, ten však dnes nemá svůj den a trestuhodně míč posílá pouze do brankáře. Další gól přišel v 62. minutě, kdy podruhé v zápase selhává krajní bek Babčan, kterého lehce obchází Pažourek ml., který prvně nastřelil tyč, míč se mu odráží přesně na hlavu a napodruhé se štěstím míč uklízí i přes veškerou snahu Zedníčka do brány, 62. minuta 1:4. Další změna skóre přišla po penaltě, kterou zavinil střídající Požár, kdy ve vápně zahrál nešťastně rukou. Míč si staví Buďa, posílá Zedníčka na opačnou stranu, než letí míč a kompletuje tak hattrick, 65. minuta 1:5.

Dnešní marnost Jardy vstřelit branku byla korunována v 74. a 75. minutě, kdy prvně se Sobotkem nedokáží dopravit míč do sítě a v 75. minutě Jarda neproměňuje penaltu po faulu na Rybníčka. O korekci výsledku se v 86. minutě postaral matador Rybníček, který dostal na vápně příliš mnoho místa a času a utěšenou střelou posílá míč do horního růžku, 86. minuta 2:5. Dále už přichází pouze hvizd rozhodčího, který tak ukončil zápas.
Dnešní utkání rozhodla naše impotence v útoku, kdy především Jarda Franěk nedokázal využít některou z příležitostí, velké množství ztracených přihrávek a chyby v obraně. Bilance s Rudíkovem pro letošní sezónu je opravdu hrozivá, ztráta všech 6 bodů při hrůzném skóre 2:10.

Hodnocení: 3 (83.33%) - počet hlasů: 6
-+
napsal Hakan
[přečteno 10504x]
Vydáno: Pondělí 30. dubna 2012 18:01:07 Report ze zápasu Sokol Březník vs. FK Rudíkov | Muži A | 20. kolo | Neděle 29. dubna 2012 | 16:00 | sezóna 2011/2012