601402 přístupů

Články

Na Rudíkov zkrátka neumíme

V neděli jsme přivítali na domácím hřišti celek z Rudíkova, který byl po podzimní části na 1. místě, ale tři jarní prohry jej srazily až na 4. místo v tabulce. Na podzim jsme v Rudíkově prohráli vysoko 5:0, kdy jsme předvedli snad nejhorší výkon. Tentokrát jsme to chtěli Rudíkovským vrátit, což se bohužel nepovedlo. Sokol Březník vs. FK Rudíkov | Muži A | 20. kolo | Neděle 29. dubna 2012 | 16:00 | sezóna 2011/2012 Utkání začalo za silného větru, který značně ovlivňoval hru. První polovinu jsme hráli po větru a bylo to znát. Skóre zápasu mohl otevřít centrem, který vítr změnil na povedenou střelu, domácí Babčan. Míč však pohlídal hostující gólman. V 5. minutě rozezvonil břevno střelou zpoza vápna Tomáš Franěk. V těchto chvílích určovali tempo hry Březničtí. V 10. minutě se opět rozeznělo břevno. Tentokrát na straně domácích, kdy střílený centr tečoval Ptáček na vlastní bránu.

Skóre se měnilo v 11. minutě. Hostující Buďa získal míč na prostředku hřiště, a sprintem přes celou polovinu se protáhl kolem domácího obránce a z úhlu prostřelil Zedníčka, 11. minuta 0:1. V 17. minutě přízemní roh Rybníčka nadělal velké zmatky v hostující obraně, bohužel nikdo z domácích nedokázal míč uklidit do brány. Ve 20. minutě poslal do vápna nebezpečný centr Čumplík, ale Jara Franěk nedoskočil. Další příležitost Jary byla ve 23. minutě, kdy míč tentokrát centroval Tomáš, ale Jarda hlavou netrefuje bránu.

Vyrovnání se domácí dočkali v 25. minutě. Tomáš Franěk se trefuje z přímého kopu nádhernou ranou do šibenice, 25. minuta 1:1. Ve 30. minutě se do velké příležitosti hnal Křoustek, bohužel akci 3 na 2 zazdil. V 32. minutě vstřelili, po chybném vyběhnutí Zedníčka, hosté gól, ten však nebyl pro ofsajd uznán. 35. minuta – Jara posílá pěknou přihrávku po zemi Tomášovi, ten z první pálí a točená rána dělá hostujícímu gólmanovi problémy. Další střelu vymyslel ve 40. minutě po individuální akci předstoper Flesar P., míč však končí mimo bránu. V 42. minutě se mění opět skóre. Ve vápně si nedobře počíná Dvořáček, který objímá soupeře, a rozhodčí Sedláček tento souboj posuzuje jako penaltový. K penaltě se postavil hostující Nožička a prudkou střelou k tyči nedává Zedníčkovi šanci, 42. minuta 1:2. Do konce první půle se nic nestalo, a tak se šlo do kabin za nepříznivého výsledku 1:2.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme o obrat. Bohužel již v 50. minutě se po špatném odkopu Babčana k míči dostává Buďa, poradil si i s Ptáčkem a střelou kolem Zedníčka zvyšuje, 50. minuta 1:3. V 58. minutě nastupuje mladík Sobotka M. a ihned připravuje 100% šanci Jarovi, ten však dnes nemá svůj den a trestuhodně míč posílá pouze do brankáře. Další gól přišel v 62. minutě, kdy podruhé v zápase selhává krajní bek Babčan, kterého lehce obchází Pažourek ml., který prvně nastřelil tyč, míč se mu odráží přesně na hlavu a napodruhé se štěstím míč uklízí i přes veškerou snahu Zedníčka do brány, 62. minuta 1:4. Další změna skóre přišla po penaltě, kterou zavinil střídající Požár, kdy ve vápně zahrál nešťastně rukou. Míč si staví Buďa, posílá Zedníčka na opačnou stranu, než letí míč a kompletuje tak hattrick, 65. minuta 1:5.

Dnešní marnost Jardy vstřelit branku byla korunována v 74. a 75. minutě, kdy prvně se Sobotkem nedokáží dopravit míč do sítě a v 75. minutě Jarda neproměňuje penaltu po faulu na Rybníčka. O korekci výsledku se v 86. minutě postaral matador Rybníček, který dostal na vápně příliš mnoho místa a času a utěšenou střelou posílá míč do horního růžku, 86. minuta 2:5. Dále už přichází pouze hvizd rozhodčího, který tak ukončil zápas.
Dnešní utkání rozhodla naše impotence v útoku, kdy především Jarda Franěk nedokázal využít některou z příležitostí, velké množství ztracených přihrávek a chyby v obraně. Bilance s Rudíkovem pro letošní sezónu je opravdu hrozivá, ztráta všech 6 bodů při hrůzném skóre 2:10.

Hodnocení článku

Hodnocení: 3 (83.33%) - počet hlasů: 6
-+
napsal Hakan
[přečteno 19067x]
Vydáno: Pondělí 30. dubna 2012 18:01:07 Report ze zápasu Sokol Březník vs. FK Rudíkov | Muži A | 20. kolo | Neděle 29. dubna 2012 | 16:00 | sezóna 2011/2012

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
František Ostrovský
Středa 2. května 2012 9:20:12
 

.: ! :.

To musí mít asi kvalitní B mužstvo...
Úterý 1. května 2012 21:48:59
 

.: z Rudíkova :.

Nedělní zápas na půdě doma neporaženého Březníka vyvolával respekt. Soupeř vypadal silně, má slušné výsledky. Přímý souboj vypadal jinak. S šesti hráči B mužstva, kteří svůj zápas odehráli v sobotu, šlo áčko do zápasu s respektem a hlavně s odhodláním vyhrát. Začátek byl trochu tvrdý. Nedůraz obrany před šestnáctkou a střela do břevna Lukášovi brány, nepříjemné. Za pět minut totéž, tentokrát však na druhé straně. Pěkných prvních deset minut. Tady se začal projevovat první rozdíl. Levá obrana Rudíkova, stejně tak Březníku začala mít problémy. Na naší straně Tomáš Klíma, sice dokázal odebírat míče soupeři, hodně však kazil. Na straně druhé to bylo o hodně horší. Obránce fauloval a míče odebírat nedokázal. Co bylo Březníku platná optická vyšší kvalita zálohy s útokem, když Vojta Buďa uhnul několika faulům a prostřelil z úhlu domácího brankáře. Březník jen vyjímečně ohrožoval naši bránu. Vojta Buďa s Pažourkem mladším hrozili neustále. Na naší straně však zachybovala stoperská dvojice. Trestný kop za hranicí šestnáctky skončil v naší brance a 1:1. Srovnání skóre nijak nezměnilo styl hry. Březník sice chtěl, tentokrát však nestačil. Potvrzením mého hodnocení byla penalta na Buďu právě s přičiněním zmíněného levého obránce Březníka. Lukášovi Nožičkovi se herně moc nedařilo, penaltu nekompromisně proměnil. Poločas 1:2 nám samozřejmě vyhovoval.

V druhém poločase to šlo rychle. Vítr v zádech tlačil naše míče k bráně soupeře a chybující domácí obrana propouštěla naše útočníky dost jednoduše. Navíc za stavu 1:3, chytil Lukáš Liška samostatný nájezd soupeře a to asi rozhodlo. Březník stále chtěl, to však bylo vše. Za stavu 1:4, chytil Lukáš ještě pro jistotu penaltu a soupeř se položil. Skóre se sice ještě posunulo až na 2:5, ale zápas se tím už jen dohrál. Pěkný výsledek posunul áčko nahoru tabulkou. Kéž by i béčko dokázalo takto střílet góly.
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 2)
 

Zpět na Články