419452 přístupů

Nerozhodně v Rokytnici

V 19. kole jsme zajížděli na půdu ambiciózní Rokytnice. Ta však na jaře doma uhrála pouze jeden bod ve dvou utkáních. A tak se dalo čekat, že na nás vlítnou hned od začátku, aby si udobřili domácí fanoušky. 1.SK Rokytnice n. Rokytnou vs. Sokol Březník | Muži A | 19. kolo | Neděle 22. dubna 2012 | 16:00 | sezóna 2011/2012 To se domácím povedlo a hned v první minutě udeřili. Po našem autu a nedůsledném odkopnutí se míč dostává k domácímu útočníkovi. Ten potáhl míč až před vápno, kde sám spadl a byl odpískán faul. K přímáku se staví Kurtin a s pomocí teče ve zdi dostává domácí do vedení – 1. minuta 1:0. V sedmé minutě mohlo být ještě hůř, když se za Vlastíkem třepe břevno po krásné ráně. Domácí jsou v této chvíli v pořádném laufu. Ve 13. střílí domácí útočník Vahiľa, ale pouze vedle. Březničtí mají pouze náznaky útočení. Až ve 24. minutě Jara napřáhl neobvykle pravou nohou. Rána mu celkem sedla, ale jde tak metr vedle. Ve 27. minutě hrozí domácí opět ze standardky, naštěstí pro nás pouze tyč. Za čtyři minutky se dostává do naší největší šance Víťa, který dostal přihrávku přes celé vápno. Jeho střela šajtlí však končí vysoko nad. Do konce poločasu se už spíš bojovalo o střed hřiště. Za zmínku stojí už jen střela Jardy nad a hlavička domácího útočníka taky nad.

V poločase jsme si něco málo řekli k naší hře. Největší "pojeb" dostal Michi, kterého to správně nakoplo. Hned ve 47. minutě Jara sklepává právě na Michiho, ten to šoupne mezi dvěma obránci na úplně volného M. Sobotky. Michal už ví co s balonem a nedává gólmanovi šanci. Pěkná střela k tyčce znamená vyrovnání – 47. minuta 1:1. Domácí jsou v útlumu. Vpřed se dostával Fllery, ale jeho střela ze slibné pozice jde nad. V 58. minutě mají domácí přímák a opět teč ve zdi. Tentokrát jde míč vedle. Březník má v této fázi víc ze hry. V 67. minutě posílá pěkný centr do vápna Víťa. Domácí gólman lehce tečuje a Jara přebíhá. O deset minut později "velká nechápačka" (zdroj: Grungeho poznámky). Michi sólo přes půl hřiště, obešel několik domácích obránců a posílá pěkný centr na mále vápno, kde už číhá Jara a nemá problém zavěsit – 78. minuta 1:2. Po tomto gólu se domácí tlačí víc do útoku. 82. minuta a další tyč po domácí střele. O minutu později Vahiľa zkouší zakončení, ale opět to jde vedle. Na jaře mu to moc nestřílí. V 85. minutě se domácí dočkali aspoň vyrovnání. Po standardce se k míči dostává neobsazený Široký, který to trefuje přesně k tyčce mezi několika hráči – 85. minuta 2:2.

V zápase jsme měli párkrát štěstí. Na druhou stranu dostat vyrovnávací gól pět minut před koncem je škoda. Dnes zahrála v celku dobře obrana, nejvíc se dařilo Milanovi, přes kterého neměl šanci projít domácí křídelní hráč. Nejlepším hráčem druhého poločasu byl jednoznačně Michi. Nastoupili jsme v dosti improvizované sestavě. Chyběl obránce Jiránek, útočníci Křoustek a V. Rybníček, špílmachři L. Rybníček a T. Franěk a výletující Čumplík. Premiéru si v druhém poločase odbyl Pitris.

Musím zmínit zápas béčka, které jelo na derby do Kralic a muselo se také potýkat s nedostatkem hráčů. V sestavě se tak objevili hráči jako P. Trojan ml., L. Sochor, R. Nováček a další, kteří vyběhli na plac po hodně dlouhé době.

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 6
-+
napsal Vogel
[přečteno 12263x]
Vydáno: Pondělí 23. dubna 2012 19:39:41 Report ze zápasu 1.SK Rokytnice n. Rokytnou vs. Sokol Březník | Muži A | 19. kolo | Neděle 22. dubna 2012 | 16:00 | sezóna 2011/2012