419444 přístupů

Na závěr podzimu cenná výhra v Syrovicích

Za příznivého počasí jsme zavítali k poslednímu podzimnímu zápasu do Nových Syrovic. V tabulce jsme měli se soupeřem stejný bodový zisk, a tak se hrálo o to, kdo přezimuje na lepší pozici. SK Nové Syrovice vs. Sokol Březník | Muži A | 13. kolo | Neděle 30. října 2011 | 13:30 | sezóna 2011/2012 Zápas začal nezvykle brzy ve 13:30 a na dost nerovném trávníku. Březničtí nezačali moc dobře a pouštěli domácí útočníky do slibných příležitostí (4. 8. 15. a 17. minuta), ale naštěstí šly střely nad nebo byl připraven Hakan se zákrokem. V první dvacetiminutovce jsme měli jen náznaky akcí, které šly většinou přes Kuryho. V 21. minutě byl faulován právě Kury kousek za vápnem. Míč si postavil Libor a nedal domácímu gólmanovi šanci – 21. minuta 0:1. O pět minut později zahrává roh Tomáš, nachází ve vápně volného Jardy, který se hlavou nemýlí. Radujeme se z gólu a někteří se už vrací na vlastní půlku, když v tom se ozve píšťalka rozhodčího, který gól neuznává pro údajný faul. Poté se hra vyrovnala a moc se nedělo ani na jedné straně. Až ve 42. minutě si míč ve vápně pokrývá Jarda, na zádech má obránce, který ho pěkně okopává, až sám spadne. Penalta se však nekope, protože podle sudího naopak fauloval Jarda. V závěru poločasu se rozběhl k pěknému sólu Kury, zastaven byl až na hranici velkého vápna nevybíravým zákrokem domácího kapitána, který za tento zákrok viděl po právu červenou kartu.

Ve druhém poločase se hraje hlavně ve středu hřiště a začíná se přiostřovat. Až v 73. minutě se dostává domácí kanonýr Sosnar do našeho vápna, kde byl hloupě faulován, a následovala penalta. Sám si postavil míč, ale Hakan byl proti a vyrazil. Za další 4 minuty opět šance Syrovic, kdy rozhodčí neodpískal už po několikáté jasný faul domacích. Naštěstí jsme měli v bráně Hakana a opět skvělý zákrok. V 78. minutě vybojoval Jarda míč, prostrčil na Kuryho, který se řítí na domácího gólmana. Ten mu však zakončení vyrazil pouze k Sobičovi, a ten neměl problém dorazit – 78. minuta 0:2. Do konce zápasu jsme měli ještě šance pojistit vedení, ale jak Jarda, tak Víťa volili střely místo přihrávek pod sebe na úplně volné spoluhráče.

Za zmínku dnes stojí výborný výkon Hakana, který má velkou zásluhu na třech bodech. Dále taky stojí za zmínku výkon sudího, který to buď neumí, nebo připlaval "kapřík". Tímto nám skončila podzimní část okresního přeboru. V tabulce jsme na šestém místě, ale se ztrátou pouhých 6 bodů na první Rudíkov. A nezapomeňte v sobotu na závěrečnou. Sportu zdar!

Hodnocení: 2 (69.23%) - počet hlasů: 13
-+
napsal Vogel
[přečteno 13170x]
Vydáno: Pondělí 31. října 2011 17:56:42 Report ze zápasu SK Nové Syrovice vs. Sokol Březník | Muži A | 13. kolo | Neděle 30. října 2011 | 13:30 | sezóna 2011/2012