374630 přístupů

3 body zaslouženě zůstaly doma

V rámci 5. kola, jsme doma přivítali rezervu z Rapotic. 1.poločas: V prvním poločase jsme se ujali rychlého vedení, kdy již ve 4. minutě překonal hostujícího brankáře z levé strany domácí Křoustek. Druhá branka padla v 17. minutě po rozehrání přímého volného kopu, kdy se míč odrazil k volnému Křoustkovi a ten druhou brankou v utkání zvýšil již na 2:0. Další šanci na zvýšení měl domácí Nevrkla, který z prostoru penalty nedokázal poslat míč do prázdné brány. Další šance vychytal hostující brankář, a tak se do šaten odcházelo s výsledkem 2:0.
2.poločas: Ve druhém poločase měli navrch opět domácí hráči, ale nedokázali využít několik příležitostí ke vstřelení branky. Hostující hráči hrozili jen občasně z brejků (moc jich ale nebylo). Další branka padla v 70. minutě po autovém vhazování, kdy zatáhl míč k lajně J.Křoustek ml. a našel ve vápně volného Fraňka, pro kterého už nebyl problém skórovat - 3:0. Další branka už do konce utkání nepadla, a tak si Březník připsal zaslouženě 3 důležité body.

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 1
-+
napsal Kury
[přečteno 9650x]
Vydáno: Pátek 13. února 2009 16:16:36 Report ze zápasu Sokol Březník vs. FC Rapotice B | Muži A | 5. kolo | Neděle 7. září 2008 | 16:00 | sezóna 2008/2009