400964 přístupů

Důležitá výhra v Hodově

Do Hodova jsme přijížděli v poslepované sestavě, jen jak to šlo. Na lavičce byl pouze jeden náhradník a to Juraj Kořínek, který měl vyřízenou registračku pouze 2 dny :-). Sokol Hodov vs. Sokol Březník B | Muži B | 8. kolo | Neděle 25. září 2011 | 15:30 | sezóna 2011/2012 Úvod zápasu měli lepší domácí, kteří si vytvořili několik zajímavých šanci, ale jako první udeřili hosté. V 22. minutě po přesném nákopu Petra Csicso utekl celé obraně M. Flesar a domácího brankáře si vychutnal lobem a pak už pouze dorážel míč do prázdné brány 0:1. Domácí si vytvořili několik slibných šancí, ale branku z něj dát se jim nepodařilo, buď jejich střely nebyly přesné, nebo stál na správném místě Radus. Další studenou sprchu pro domácí zařídili hosté v 45. minutě, kdy potáhl po levé straně míč Dvořáček a následnou nahrávkou našel ve velkém Vápně J. Musila, který zvýšil vedení pro hosty na 0:2. Následovně byl první poločas ukončen panem Jeřábkem.

V druhém poločase chtěli domácí s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale bohužel tomu bylo naopak. Březník přidal další dvě branky. O tu třetí se postaral v 65. minutě nový muž na hřišti Juraj Kořínek, když svojí střelou z velkého vápna uklidil míč do sítě domácí brány, 0:3. O čtvrtý gól se zasloužil J. Musil, který důrazně dorážel u domácího brankáře, od něj se míč odrazil na úroveň velkého vápna, kde už číhal M. Flesar a ten v 80. minutě střelou rozvlnil domácí síť už po čtvrté 0:4. I domácí se dočkali, když v 85 minutě pustil lacinou branku Radus, kterému míč prošel mezi rukama, tak i mezi nohama. O poslední úpravu v závěru se postarali domácí, když L. Babčan fauloval v 90. minutě ve velkém vápně domácího útočníka a byl nařízen pokutový kop, který domácí proměnili a upravili tak konečný výsledek na 2:4.

Hodnocení: 4 (85.71%) - počet hlasů: 7
-+
napsal Michi
[přečteno 10679x]
Vydáno: Pátek 30. září 2011 21:34:46 Report ze zápasu Sokol Hodov vs. Sokol Březník B | Muži B | 8. kolo | Neděle 25. září 2011 | 15:30 | sezóna 2011/2012