400958 přístupů

Březnický Jánošík opět rozdával body

V sedmém kole IV. třídy mužů, sk. A, přijela do Březníka bojovat Benfika Třebenic, která měla zatím jen jednu výhru, čekala se tudíž výhra domácích, ale vše bylo jinak. Sokol Březník B vs. Sokol Třebenice B | Muži B | 7. kolo | Neděle 18. září 2011 | 15:30 | sezóna 2011/2012 Hned ze začátku utkání jsme chtěli soupeře dostat pod tlak a vstřelit uklidňující gól. Avšak nedařila se nám rozehrávka a soupeř velmi pozorně bránil, v čele s dobře hrajícím stoperem. A tak udeřilo na druhé straně. Při rohovém kopu přišla teč nedůrazně bráněného hostujícího hráče, která skončila na hlavě M. Flesara a následně za zády překvapeného Radka Sobotky – 0:1 (s tím už Radus nic dělat nemohl). Třebenice ucítili šanci a dále vyráželi do naší rozhozené a nesoustředěné obrany. Odměnou jim byl druhý gól téměř do prázdné brány, kdy Radus trošku zbytečně vybíhal pro balón na hranici vápna – 0:2. Poté jsme mohli snížit, když Křoustek udělal ve vápně obránce a postupoval ze strany na brankáře, avšak jej trefil asi z metru jen do nosu (následovalo krátké ošetření). A tak přišel opět trest na druhé straně. Nikým neatakovaný útočník vystřelil z vápna, střela projela kolem Radusa a bylo vymalováno – 0:3. První poločas jsme pořádně odflákli a darovali tak soupeři 3 góly úplně zadarmo.

Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním napravit co se pos…. a zkusit s výsledkem ještě něco udělat. Obranu přišel posílit bojovník Homola a zálohu přišel oživit aktivní Požár. Byl to právě on, komu se povedlo hned zkraje poločasu snížit hlavou po centru Čiče – 1:3. Tato velmi brzy vstřelená branka nás dostala na koně. Zatlačili jsme soupeře a téměř celý poločas jsme jim nic nedovolili. Ale kontaktní gól ne a ne padnout. Chyběla buď finální přihrávka, nebo přesná střela na branku. Když už byl gólman překonán po pěkné střele Křoustka, tak byla proti tentokrát horní tyč. Dorážku nezvládl M. Flesar a hlavou v nadějné pozici nedal. Snížení jsme se dočkali až v 1. minutě nastavení, když se do vápna prodral z boku Křoustek a dal míč pod sebe, kde na něj čekal M. Sobič a nezaváhal – 2:3. Do konce scházely cca 2 minutky a touha po vyrovnání byla velká, dokonce přišla i šance, ale Křoustkova střela mezi 3 tyče nemířila. Poté přišel ještě jeden závar, ale také nic. Přišel tedy závěrečný hvizd Lumíra, který řídil utkání s velkým přehledem.

Příště je potřeba makat od začátku utkání a né až teče do bot. Příští zápas se odehraje v neděli v Hodově v 15:30. Zdar.

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 7
-+
napsal Kury
[přečteno 10967x]
Vydáno: Pondělí 19. září 2011 21:23:23 Report ze zápasu Sokol Březník B vs. Sokol Třebenice B | Muži B | 7. kolo | Neděle 18. září 2011 | 15:30 | sezóna 2011/2012