420018 přístupů

Březničtí fans pochválili alespoň výborný škopek

Čest, v rámci dalšího kola jsme jeli hrát "fotbal" do Rudíkova, na který jsme měli náskok jednoho bodu. Chtěli jsme zde i vyhrát, což se při dnešní konstelaci hvězd ukázalo později jako nemožné. Jediné co jsme vyhráli, tak byl los před začátkem utkání. FK Rudíkov vs. Sokol Březník | Muži A | 7. kolo | Sobota 17. září 2011 | 15:30 | sezóna 2011/2012 Úvod utkání byl vlažnější, diváci se trousili na poslední chvíli. První šance zápasu přišla v 7. minutě, kdy po přiťuknutí vyslal tvrdou ránu Křoustek, domácí gólman však skokem vyráží na roh. Domácím se první šance naskýtá o dvě minuty později, avšak v dobré pozici netrefují bránu. Další závar v naší šestnáctce přichází v 18. minutě, ale Vlastík skokem hlavičku chytá. Ve 23. minutě hledá Cafú ve vápně centrem Křoustka, avšak domácí gólman na poslední chvíli stahuje míč do náruče. První změna skóre přichází v 25. minutě, kdy Kratochvíl z pozice stopera trefuje hlavou prvního hráče před sebou, ten si potáhne míč a s nabídnutou šancí nepohrdá – 1:0. Vyloženou šanci na vyrovnání stavu jsme měli v 31. minutě, kdy Křoustek sklepl míč do běhu V. Fraňkovi, ale ten z první netrefuje bránu. Do konce poločasu domácí ještě hrozí, ale buď chytá Vlasta, nebo netrefují branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit stav utkání. Nastoupili jsme s vervou a první šance na sebe nenechala dlouho čekat. V minutě 48. Cafú netrefuje hlavou branku. Ale to bylo všechno, protože v 50. minutě daruje Kráťa soupeři již druhou branku v tomto utkání, když domácí útočník od něj dostane míč přímo do běhu, vyběhnutého Vlasty udělá "pojď sem, kam jdeš" a do prázdné už nemůže nedat – 2:0. Snažíme se ale hrát dál a s průběhem něco udělat, výsledkem je další pokus hlavou, když Cafú k naší smůle trefuje jen prostředek branky. Klid domácím na kopačky dává pomezní Čejka, který svým svérázným rozhodnutím pouští cca dvoumetrový offside a v situaci 1 na 1 nemá domácí hráč nejmenší problém zvýšit stav na 3:0 pro domácí a to v 55. minutě. Od tohoto okamžiku se naše hra úplně sesypala. Několik zkažených nahrávek, nikdo se nevracel, bojovnost žádná. Valil se na nás jeden útok domácích za druhým. V 60. minutě jsme se ocitli v ojedinělé šanci, kdy lob za obranu zpracovává Michal Sobotka, avšak tísněn obránci střílí jen do gólmana. Hned z protiútoku dostáváme čtvrtý gól, kdy otevřené dveře v obraně využívají domácí dokonale – 4:0. O 2 minuty později je rukavica dokonána. Domácí hráč si udělal z našich obránců kužely, a pak se štěstím překonal Vlasty – 5:0. Každý byl v očekávání, jakou nadílku si z Rudíkova odvezeme. V minutě 68. další gól v naší síti, ale Čejka je proti (teď už je nám to k ničemu :)). V předposlední minutě jsme se dostali ještě do přečísleni, avšak unáhlenost Babčana nám bere i poslední šanci alespoň na čestný gól.

Předvedená hra v Rudíkově byla velice mizerná!! Žádná bojovnost, každý si myslel, že se soupeř porazí asi sám. Každý si musí sáhnout do svého svědomí a uvědomit si, že hraje za tým a ne za sebe, to může jít hrát třeba kuželky. Aneb jak zpívá Hattrick http://www.youtube.com/watch?v=lL-W4W41edk

Sportu zdar a příští týden v Březníku na hřišti s Blatnicí. Přijďte nás podpořit, je potřeba zase udělat nějaké body.

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 10
-+
napsal Kury
[přečteno 13664x]
Vydáno: Neděle 18. září 2011 20:34:50 Report ze zápasu FK Rudíkov vs. Sokol Březník | Muži A | 7. kolo | Sobota 17. září 2011 | 15:30 | sezóna 2011/2012