374985 přístupů

Jízdu Benfiky zastavil až poslední Koněšín

Asi poslední prosluněný víkend přišla takřka osmdesátka diváků strávit s fotbalem. Dnešní zápas měl být vrcholem sportovně úspěšného víkendu, když A mužstvo v sobotu dovezlo nesmírně cenné 3 body ze šlágru ve Vícenicích a hasičský sport zaznamenal velké vítězství v domácím Poháru starosty obce. Sokol Březník B vs. TJ Koněšín B | Muži B | 5. kolo | Neděle 4. září 2011 | 16:00 | sezóna 2011/2012 V první půli a i v celém zápase mělo naše mužstvo územní převahu, což plynulo v řadu zajímavých akcí a také gólových šancí. Bohužel však bylo vše takové těžkopádné. Byla znát absence kreativního kapitána P. Sobotky a finální přihrávky často postrádaly přesnost. Ani posily z Ačka přesnost do hry nepřinesly. Koněšín hrozil pouze ze standardek a nějakých těch střel z dálky. Ostrosti bylo na hřišti poměrně dost, což je však v pralese běžný obrázek. Po nějakých žďuchancích a oplácení vytahoval sudí Kliner i žluté kartonky. Zkrátka, čekalo se, až to tam domácím padne. Když však neuspěl nadvakrát ani průbojný Křoustek, šlo se odpočívat za bezbrankového stavu.

V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácím se poměrně brzo podařilo vstřelit kýžený gól. Po jedné z akcí středem míč poskakoval vápnem. Když se ho zmocnil Fröhlich a chtěl střílet, byl stažen nestíhajícím obráncem a míč pustil. Naštěstí se k němu dostal nejdříve Požár a doklepl jej do sítě. 50. minuta – 1:0. Bylo pak dost příležitostí výsledek pojistit, ale útok byl v tomto směru už bezzubý. Ani prostřídání hrotů na tom nic moc nezměnilo a šance končily nepřesnostmi. Koněšín udeřil z ničeho nic v 85. minutě Pulicarovou chytrou střelou, kdy na kloudnější reakci domácích bylo už pozdě a vystřelil tak svému týmu první letošní bod.

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 5
-+
napsal Grunge
[přečteno 10023x]
Vydáno: Neděle 4. září 2011 21:53:25 Report ze zápasu Sokol Březník B vs. TJ Koněšín B | Muži B | 5. kolo | Neděle 4. září 2011 | 16:00 | sezóna 2011/2012