513674 přístupů

Na půdě Lipníka na nás čekala první prohra v sezóně

V rámci 4. kola, jsme zajížděli k utkání na půdu Lipníka. Dalo se očekávat vyrovnané utkání. To se ale bohužel nevyplnilo. Od první minuty bylo znát kdo bude mít na hřišti navrch. Byl to tým Lipníka, který narozdíl od nás předváděl větší bojovnost a touhu po vítězství. 1.poločas: Asi prvních 10 minut utkání se zdálo být vyrovnané, každý tým měl pár šancí. Poté převzali iniciativu domácí hráči, kteří nás přehrávali především důrazem, rychlostí a jednoduchostí. Nutno podotknout, že jim k tomu napomáhaly naše chyby v rozehrávce a někdy až neuvěřitelné chyby v obraně. První branku jsme inkasovali asi v 30. minutě po hrubé chybě našeho stopera, který "namazal" domácímu útočníkovi, pro kterého nebyl žádný problém skórovat - 1:0. Do konce první půle se stav už neměnil, a tak jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem na soupeře.
2.poločas: Horší začátek druhé půle jsme snad ani nemohli zažít. Asi za 5 minut byly proti nám odpískány 2 penalty. Nutno podotknout, že zcela po právu za 2 fauly. Naštěstí domácí hráč proměnil jen jednu, a tak byl stav - 2:0. Ve druhé půlce pokračovala řada nepřesností z naší strany. Lipník toho využil a přidal do naší sítě ještě 2 branky a upravil tak skóre na konečných 4:0 a připsal si do tabulky 3 body.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 12661x]
Vydáno: Pátek 13. února 2009 16:15:02 Report ze zápasu Sokol Lipník vs. Sokol Březník | Muži A | 4. kolo | Neděle 31. srpna 2008 | 16:30 | sezóna 2008/2009