472603 přístupů

B-tým zatím 100%

V druhém utkání náš B-tým přivítal na domácí půdě v netradiční čas 10:15 hosty z Pyšela. Ti v první kole měli volno, a tak byli natěšení na první mistrovské utkání. Sestava domácích byla kvalitní, a tak se očekával bodový zisk. Sokol Březník B vs. TJ Sokol Pyšel | Muži B | 2. kolo | Sobota 13. srpna 2011 | 10:15 | sezóna 2011/2012 Začátek utkání začali lépe domácí, kteří hráli jistě od zadu a hosty takřka k ničemu nepouštěli. Domácí po několika šancích Fröhlicha a Petra Csicsó odmítli jít do vedení, a tak se toho ujal soupeř, když nákop dopředu nezachytil R. Nováček, kterému pod svojí kopačkou míč sklouzl na mokrém terénu, a umožnil tak hostujícímu útočníkovi postupovat na samotného brankáře. Ten jeho střelu nezachytil a musel míč vytahovat se své brány, 30. minuta – 0:1. Hra domácích byla nervózní a v koncovce často nepřesná. Za zmínění stojí dělovka, kterou vyslal Kury z dobrých 20 metrů. Rána jak z děla se ozývala všude, bohužel mířila pouze do hostujícího hráče, kterého skolila na zem, jak nic. Domácí se po chvíli hry přeci jen vyrovnání dočkali, když si na centr naběhl J. Zedníček a přesnou hlavičkou poslal míč za záda hostujícího brankáře – 38. minuta 1:1. Do konce půle se už nic vážného nestalo, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V druhé půli se na hrot za Zedníčkem posunul Křoustek a hned to bylo znát. Několik nebezpečných kombinací na hranici velkého vápna. To vyústilo i v několik faulů na domácí hráče, takže k dispozici bylo několik nebezpečných standardních příležitostí. Nejblíže ke gólu měl Křoustek, kdy jeho střela přes zeď z přímého kopu jen těsně míjela pravou tyč brány. O obrat se postaral nikdo jiný než opět J. Zedníček. Ten samostatně obešel tři hráče od postraní čáry a hostujícího brankáře lehce překonal, a tak rozvlnil síť v hostující bráně už podruhé – 65. minuta 2:1. Do konce utkání se navýšit vedení domácím po několika šancích nepovedlo, ale ani inkasovat! A tak buďme rádi, že hráči utkání přežili ve zdraví, protože několik zákroků bylo nepěkných od hostujících hráčů.

B-tým si vede zatím 100%, když po dvou kolech má na kontě 6 bodů. V dalším kole má volno, takže si může odpočinout. Na utkání byla slušná návštěva, utkání mohlo vidět 40 diváků. I těmto děkujeme za podporu!

Hodnocení: 3 (78.57%) - počet hlasů: 14
-+
napsal Michi
[přečteno 13293x]
Vydáno: Pondělí 15. srpna 2011 20:42:59 Report ze zápasu Sokol Březník B vs. TJ Sokol Pyšel | Muži B | 2. kolo | Sobota 13. srpna 2011 | 10:15 | sezóna 2011/2012