513674 přístupů

Na úvod přestřelka na AERU

První zápas naše B-mužstvo výsledkově zvládlo. Herně to ideální nebylo, ale především bojovný duch vydřel na hřišti nepříjemného soupeře důležité tři body na začátek sezóny. AERO – Březník 3:4. SK Aero Náměšť n. Oslavou vs. Sokol Březník B | Muži B | 1. kolo | Neděle 7. srpna 2011 | 10:15 | sezóna 2011/2012 První poločas skoro ještě nezačal a hosté už se radovali. Už ve 2. minutě utkání se krásně trefil za velkým vápnem Csicsó. Prudkou střelou po zemi ke vzdálenější tyči nedal gólmanovi šanci. Hra se pak spíše obrátila a domácí chtěli s výsledkem do poločasu hnout.

Bohužel pro ně, hned po poločase udeřil opět Csicsó. Ranou jako přes kopírák na druhé straně opět mířil do spodního rohu domácí brány, a stihl se tak zapsat na střeleckou listinu ještě v první minutě druhého poločasu. Radost byla veliká – hrubosti ale přibývalo a rozhodčí Sobotka tvrdé zákroky na obou stranách příliš netrestal.

Domácí vrhli poměrně brzy vše do útoku a zůstali hrát vzadu na tři obránce. To přineslo ovoce v 57. minutě, kdy vybojovali poměrně sporný trestňák hned za hostujícím vápnem. Bývalý březnický hráč Krupička zatočil krásně oblouk do vzdálenější šibenice a nalil svým spoluhráčům krev do žil.

Obrat dokonal hned v 60. a 62. minutě vysunutý Polák a rázem to bylo 3:2 pro domácí. AERO přeskupilo hru na čtyři obránce a hostům se v obraně trochu ulevilo. Zkušený stoper Březníka R. Nováček však nepřestával vzadu mírně zdecimované hostující mužstvo hecovat, což nakonec vedlo k dalšímu zvratu v zápase.

Nejprve Fröhlich v 74. minutě po přihrávce Csicsa procpal míč přes gólmana a dokopl do prázdné. Následně, na samém konci utkání, kopali hosté roh. Nejvýše vyskočil kapitán P. Sobotka a jeho trknutý oblouček už už směřoval pod břevno, když jej nedovoleně rukou stáhl jeden z domácích obránců. Možná byl míč už za brankovou čárou, nicméně rozhodčí Sobotka neváhal dle regulí tahat červenou kartu a nařídil po právu pokutový kop. Hráči dovolili mladému P. Csicsóvi zkompletovat hattrick a Březník tak urval veledůležité body na žhavém hřišti AERA.

Hodnocení: 3 (84.62%) - počet hlasů: 13
-+
napsal Grunge
[přečteno 15708x]
Vydáno: Pondělí 8. srpna 2011 21:00:23 Report ze zápasu SK Aero Náměšť n. Oslavou vs. Sokol Březník B | Muži B | 1. kolo | Neděle 7. srpna 2011 | 10:15 | sezóna 2011/2012