472552 přístupů

Články

Dělba bodů s Rouchovany

Vrámci 9. kola jsme hostili tým z Rouchovan, který měl na druhém místě tabulky pouze lepší skóre než my, a tak se dalo čekat vyrovnané utkání. 1.poločas: Od začátku utkání měl ze hry více tým z Rouchovan. Dobře kombinoval a více běhal. Odměnou jim byl gól, který vstřelili již v 8. minutě, kdy se ve vápně uvolnil Mlejnek a nedal našemu břankaři šanci - 0:1. Rouchovany stále pokračovaly v dobré hře, ale několik vyložených šancí nedokázaly proměnit. Probíhala asi 25. minuta, kdy se hostujícímu týmu zranil asi nejlepší hráč Mlejnek a obraz hry se začal pomale srovnávat. Hosté už nebyli dopředu tak nebezpeční, ale i přesto si dokázali vytvořit celou řadu gólových příležitostí, avšak neskórovali. Vyrovnat se nám podařilo ve 34. minutě z přímého kopu, kdy se stejně jako proti Myslibořicím trefil Rybníček - 1:1. Do konce poločasu jsme zahodili ještě jednu gólovku, kdy místo nahrávky pod sebe řešil Malach šanci střelou z úhlu do poloprázdné branky, ale přestřelil! Do konce poločasu se už nic převratného nedělo, a tak byl stav po první půli - 1:1. Nutno ještě podotknout situaci z cca 30. minuty, kdy sudí odpískal faul ve vápně na našeho hráče a ukazoval na penaltu. Když jsme se ji chystali zahrát, tak ji z nepochopitelného důvodu odvolal s tvrzením, že si spletl strany. NIKDO TUTO SITUACI NEPOCHOPIL. Můžeme mu jen poděkovat.
2.poločas: V druhé půli měli opět více ze hry hosté. Domácí tým kazil rozehrávky, z čehož težili právě hosté. Oba týmy nevyužily několik příležitostí ke vstřelení branky, a tak si Rouchovany zaslouženě odvezly alespoň bod. Pro nás je remíza ztrátou a v tabulce jsme se propadli na 4. místo, kdy se před nás i Rouchovany přehoupl Koněšín.

Hodnocení článku

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 11725x]
Vydáno: Sobota 14. února 2009 9:40:56 Report ze zápasu Sokol Březník vs. 1.SK Rouchovany | Muži A | 9. kolo | Sobota 4. října 2008 | 15:00 | sezóna 2008/2009

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 0)
 

Zpět na Články