613885 přístupů

Články

Další domácí zápas ztracený v závěru

Často jsem psal v reportech po utkání s Výčapy nadpis ve smyslu "Na Výčapy umíme". Letos je ale situace zcela jiná. Výčapy se po roce ve trojce zmátořily a výrazně omladily. Vyšli jim kluci z dorostu a drží si od začátku sezóny solidní fazónu. Daly sice dokonce méně gólů než my, ale především se pyšní nejlepší obranou, potažmo brankářem soutěže. Při pohledu do zápisu o utkání nám zůstal kyselý úsměv na tváři. Vždyť mezi některými našimi a soupeřovými hráči byl věkový rozdíl přes 30 let! :) Sokol Březník vs. Sokol Výčapy | Muži A | 13. kolo | Neděle 2. listopadu 2014 | 13:30 | sezóna 2014/2015 Začátek zápasu ale hosté zahaleni v husté mlze prospali, až je musel jejich trenér verbálně budit. Domácí se tlačili od začátku dopředu a byla vidět touha vstřelit první gól. V hlavách sice měli deku z podzimního "tažení", ale také fakt kladné bilance ze vzájemných zápasů. Výčapští mladíci ale menší zkušenosti kompenzovali rychlostí a odhodláním. Vepředu pak operoval přeučený stoper Jan Jonáš a dělal naší obraně opravdové problémy. Každé utkání věříme, že už toho smolíka setřesem, ale stále nám není přáno, což dokumentoval hned první gól zápasu. Podklouznutí Zedníčka při odkopu a nesoustředěnost našich hráčů znamenaly výzvu právě pro Jonáše, který se ujal míče a vyslechl hostující lavičku, která už pár vteřin před zakončením svorně křičela: "Gól!" – 9. minuta 0:1. Možná už to vypadá jako výmluva, ale další gól byl opět poměrně nešťastný. P. Flesar u půlky při rozdávání míče trefil obličej protihráče a míč se odrazil opět k Jonášovi, který se umě uvolnil a mezi nohama Zedníčka skóroval podruhé – 31. minuta 0:2. Naděje svitla o pět minut později, když Babčan poněkolikáté ostře zabrousil do hostí, což nevydržel Matoušek a v přerušené hře jej srazil na zem – naprosto zbytečná červená karta, která byla navíc oceněna hostujícím trenérem pořádnou herdou do zad. Snížení se nakonec povedlo J. Fraňkovi, který z otočky mířil přesně do dolního levého rohu Krátkého branky – 43. minuta 1:2. Cafú mohl dokonce vyrovnat a střelu (podle svých slov) hodně šteloval, ale k jeho smůle bravurně zasáhl robustní výčapský brankář.

Jarda ale nemusel dlouho smutnit. Relativně brzy v druhém poločase se po tlaku na hostující branku dostal do zakončení a po centru z boku nedal z první na zadní tyč Krátkému šanci – 60. minuta srovnáno 2:2. Výčapy už vepředu moc nekousaly a taktiku přizpůsobily početní nevýhodě. Obrovskou šanci měl Jarda Franěk, když dostal centr na malé vápno přesně do náběhu na hlavu – ve velké šanci však branku míjí. Přes úpornou snahu vstřelit vedoucí gól jsme se méně soustředili na zadní vrátka a najednou se ocitli 2 výčapští ofenzivní hráči v brejku a postupovali sami na našeho brankáře. A jak jinak, než brankou, to mohlo skončit? 71. minuta 2:3 – opět prohráváme po zakončení Nikrmajera. Březník ale zbraně nesložil a dál se snažil něco vepředu vymyslet. V 79. minutě infarktová situace před Krátkým. Neuvěřitelná smůla při několika dorážkách do odryté brány. Nakonec se na levé tyči objevil Čumplík a konečně to tam dostal – znovu srovnáno 3:3. Jenže, Černého Petra se špatně zbavuje a tuto kartu držíme v rukou už v podstatě od konce léta. Běžela 80. minuta, když Výčapští poslali poměrně nepřesnou přihrávku směrem na naši branku a Zedníček v pohodě míč sebral. Jenže před dobíhajícího Babčana se na velkém vápně dostal čerstvý mladík Martin Semerád a došlo k nešikovnému kontaktu, druhé žluté kartě, tím pádem vyloučení a ještě nepříjemná standardka. Tu naši hrubě nezvládli a nechali Matěje Semeráda tvrdou přímou ranou obstřelit zeď a propálit hradbu těl, stojící na brankové čáře. No a bylo vymalováno – 82. minuta 3:4. Křeč tento zápas poté ještě zvrátit vyústila už jen v další červenou kartu pro Požára, který také podruhé žlutě fauloval.

Dali jsme sice Krátkému 3 branky, což se povedlo pouze Jakubovu a Syrovicím, ale doplácíme na špatnou hru dozadu, a to nejen obranných řad.

Velmi dobrý a sympatický výkon mladého týmu z Výčap dosti sráželo neuvěřitelně nechutné chování jejich trenéra, který častoval domácí hrubými výrazy a gesty, které hodně překračovaly mantinely i takto vyhroceného zápasu. Zástupci ostatních týmů jistě ví, o čem tu píšu.

Hodnocení článku

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 7
-+
napsal Grunge
[přečteno 19060x]
Vydáno: Čtvrtek 6. listopadu 2014 21:08:59 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Výčapy | Muži A | 13. kolo | Neděle 2. listopadu 2014 | 13:30 | sezóna 2014/2015

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Jony -Výčapy
Pátek 7. listopadu 2014 17:03:29
 

.: report :.

Omlouvám se za hrubku ve svém příspěvku.Ve slově padly goly;)
Jony -Výčapy
Pátek 7. listopadu 2014 8:41:57
 

.: report :.

Report dobrej.Akorát omlazený to máme tak 3 roky.A ty goly padli trošku jinak než je napsáno.Ale jinak fajn.*zzz*.A k našemu trenérovi on to tak nemyslí,ale blbě to vypadá a špatně poslouchá.Ale v duši je to fajn člověk:)
Pool-Třebelovice
Čtvrtek 6. listopadu 2014 21:21:10
 
souhlas: trenér Výčap je hotovej gentleman zelených trávníků. Konkurovat mu může snad jen lodivod z Rudíkova;-)
Čtvrtek 6. listopadu 2014 21:18:40
 

.: Report z OFS :.

Na poslední příčku tabulky po domácí porážce o gól s Výčapy spadl Březník. Dvakrát se hostitelům podařilo srovnat nepříznivý stav, ale osm minut před koncem hosté skórovali počtvrté a těšili se z výhry.

http://www.ofs-trebic.cz/clanek/467/v-rouchovanech-se-pro-inzultaci-sudiho-nedohralo/
Středa 5. listopadu 2014 14:03:15
 

.: Deník.CZ :.

Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 5)
 

Zpět na Články