613892 přístupů

Články

Po delší době sestava

Po delší době se náš A-tým sešel v pořádně sestavě, a tak vypadalo, že bychom po 4 zápasech mohli urvat konečně vítězství. Dost tomu nasvědčoval i fakt, že jsme hráli před domácím publikem. Sokol Březník vs. Sokol Šebkovice B | Muži A | 7. kolo | Sobota 20. září 2014 | 15:30 | sezóna 2014/2015 Bohužel od počátečního hvizdu byl na hřišti pouze jeden tým, a to soupeř. Hned v prvních deseti minutách domácí gólman musel, s velkou dávkou štěstí, zachraňovat situaci, když vytahoval prakticky míč z brankové čáry, poté co domácí nechali osamoceného forwarda Šebkovic střílet z velmi nebezpečné blízkosti. Ještě hůře mohlo být našemu týmu potom, co po skvělé kombinaci se k samostatnému úniku dostal hostující útočník, avšak Franěk znova zachránil situaci. Následovala série rohových kopů, které byly velice nepříjemné, ale hosté z toho nic nevytěžili. Avšak v 15. minutě již přišel trest pro naši nesjednocenou obranu, když si před hranici malého vápna udělal místo hostující Říha, a přízemní ranou k tyči nedal Fraňkovi nejmenší šanci jakkoliv zakročit. Náš tým se snažil s výsledkem něco udělat, ale nějak to prostě nešlo dostat do finální fáze. Poločas skončil 1:0 pro hosty.

O poločase padlo pár taktických povelů od kouče a šlo se znovu do toho. S odhodláním a hlavně hladu po 3 bodech se do toho chlapi vrhli po hlavě a začali jsme hosty tlačit, ale ne a ne to tam padnout. Po několika šancích, které jsme si vytvořili, to tam konečně padlo. Hrdinou se stal Johny Pejpek, jakožto stoper šel na hlavu na přímý kop a trochu netradičně ramenem dotlačit míč do brány 1:1. Do konce zápasu se už nic zásadního nestalo. Šance byly na obou stranách, ale bud končily vedle či vysoko nad, nebo si s tím brankáři poradili. Je docela nutné podotknout, že nebýt velkého štěstí domácího brankáře Fraňka, který prvních 15 minut doslova čaroval, tak bylo po zápase.

Hodnocení článku

Hodnocení: 0 (50%) - počet hlasů: 2
-+
napsal Fráňa
[přečteno 18330x]
Vydáno: Úterý 7. října 2014 22:20:26 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Šebkovice B | Muži A | 7. kolo | Sobota 20. září 2014 | 15:30 | sezóna 2014/2015

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 25. září 2014 20:36:10
 

.: Report z OFS :.

Březník si do tabulky po čtyřech prohrách zapsal konečně bod, ale konečný výsledek utkání s rezervou Šebkovic je pro domácí fotbalisty další ztrátou. Vzhledem k faktu, že v každém z poločasů hrál prim jiný tým, byla nakonec dělba spravedlivá.

http://www.ofs-trebic.cz/clanek/460/ctyri-tymy-jsou-jeste-bez-porazky/
Úterý 23. září 2014 16:44:19
 

.: Deník.CZ Fllery na fotce :.

Úterý 23. září 2014 16:41:53
 

.: Report z Šebkovic :.

Březník - Šebkovice B 1:1 (0:1)

B: 14. Říha V.

S: Karel Klubal - Vladimír Kořínek, Petr Konvalinka, Josef Fejta, Pavel Tržil, Zdeněk Přibil (58. Jan Hobza), Stanislav Zikmund, Tomáš Klubal, Václav Říha, Jan Pitour (71. Luboš Ryvola), Ondřej Netík

Do Březníka cestovala rezerva Šebkovic v dost improvizované sestavě. Do útoku se postavil brankář Pitour a aby při zahájení zápasu bylo jedenáct hráčů v poli musel Kořínek vyměnit svůj trenérský post za post stopera. I přes tyto změny předváděli šebkovičtí kvalitní fotbal a po rychlých akcích po stranách hřiště si vytvořili několik dobrých šancí. První gól padl po ose Pitour - Přibil a s přehledem zakončující Říha nedal brankáři šanci. Do dalších velkých příležitostí se dostal Přibil, Netík a Tržil ale další branka do domácí sítě nepadla. Hráči Březníka hráli bez nápadu a v první půli se téměř k ohrožení Klubalovi branky nedostali.

Do druhé půle začalo pršet a na kluzkém terénu se hra obou mužstev zjednodušila. Domácí se hnali za vyrovnáním a toho se jim podařilo docílit v 55. minutě, kdy po přímém kopu hlavičkoval přesně nikým neatakovaný Pejpek. Hrál se otevřený fotbal se šancemi na obou stranách, další gól už ale nepadl a tak se body v Březníku dělily.
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 3)
 

Zpět na Články