617580 přístupů

Články

Jarní přestupy

Nastal čas vás seznámit s obměněnými kádry, resp. odchody a příchody hráčů v našich mužstvech. Tomáš Franěk
Po úspěšné podzimní části prodloužil hostování do konce sezóny z Náměště-Vícenic a v kuloárech se šušká, že spolupráce bude trvat i nadále.

Michal Sobotka
Po minulé sezóně vyjádřil přání hrát vyšší třídu a přijal nabídku sousedních Rapotic, kde na podzim odehrál v I. A třídě téměř všechna utkání a určitě byl posilou. Občas zaskočil i za rezervní mužstvo. Jarní část sezóny bude probíhat ve stejném duchu, a Michal tam tak snad pomůže se záchranou.

Petr Csicsó
Na tzv. Junior start (kde hráč může startovat v nižší třídě v mateřském klubu a zároveň nastupovat i za jiný klub, hrající třídu vyšší) přichází ze sousedních Kralic Petr Csicsó. Prozatím do konce sezóny. Petr u nás hrál za dorost. Po jeho rozpuštění odešel spolu s jinými do Náměště, kde v sezóně 2011/2012 vykopal s tamním dorostem postup do krajského přeboru. Letos mu skončil dorostenecký věk, a vrátil se tak hrát fotbal do domácích Kralic.


Lukáš Babčan
Na poslední chvíli o něj projevily zájem Rapotice A – a to opět na Junior start. Stejně jako Petr má povinnost odehrát všechna utkání za domácí klub a příležitostně nastupovat ve vyšší třídě.Jaroslav Kratochvíl
Do kádru se po těžkém zranění z minulé sezóny postupně vrací Jarda Kratochvíl. Obnovenou premiéru si odbyl v posledním zápase s Rapoticemi, kde dopomohl k venkovní výhře a zasáhl taky do posledního utkání s Rudíkovem.


Luboš Mužík
Kladerubský Luboš Mužík přichází na hostování do konce kalendářního roku ze Senorad, kde naposledy před lety hrával. Primárně do B-mužstva. Fanoušci jej mohli spatřit hned v prvním utkání v Dukovanech.


David Břoušek
Po půlročním podzimním hostování přichází na přestup z Rapotic. Na podzim odehrál všechna utkání za rezervní mužstvo. Jeho nástup do Ačka však přibrzdilo vážnější zranění nohy, které si odnesl z přípravného utkání v Ocmanicích.


Jakub Janša
Věrný druh Davida s podobným osudem. Půlroční hostování z Rapotic jsme přivedli k přestupu. Jakub příležitostně nastupuje za B-mužstvo.


Momo Anague (Achille)
Zatím v jednání je přestup zahraniční akvizice kamerunského Achilla Momo. S jeho přestupem jsou spojeny nezbytné zdlouhavé papírové lapálie a je možné, že nastoupí až v průběhu května.

Hodnocení článku

Hodnocení: 5 (100%) - počet hlasů: 4
-+
napsal Grunge
[přečteno 8080x]
Vydáno: Čtvrtek 17. dubna 2014 20:34:38

Zpět na Články