617567 přístupů

Články

Březničtí fotbaloví indiáni z větrova odjeli bez bodů

Po prohrách z předchozích dvou kol zavítal březnický fotbal na půdu Třebenic, kde si chtěl udobřit svoje fanoušky a hlavně si odvézt tři body a zase si připomenout, jak chutná vítězství v okrese. Sokol Třebenice vs. Sokol Březník | Muži A | 11. kolo | Sobota 19. října 2013 | 14:30 | sezóna 2013/2014 V Březníku se toho času za slunného dne konaly „Hody“ a krojovaní stárci již pomalu dokončovali svoji pouť po obci, když o pár kilometrů dál v Třebenicích by se asi více než kopané dařilo drakiádě, jelikož celé fotbalové utkání se museli hráči obou družstev vyrovnávat se silným větrem. Ten nejednou dokázal s letícím míčem pěkně zacvičit a hůř se odhadovalo místo jeho dopadu.

Podle sázkových bookmakerů, aktuálního umístění obou týmů v tabulce a do té doby i jejich stejný bodový zisk předurčoval utkání za vyrovnané. V tomto duchu se odehrával i celý první poločas, kdy jsme v úvodu prohráli los a museli hrát jako první proti větru. Námi odkopnuté míče země-vzduch rychle ztrácely svoji rychlost a padly brzy zpět k zemi. První půle příliš krásného fotbalu nepřinesla. Jen do zápisu o utkání u hostů si zapisujeme první žlutou kartu pro Křoustka Jirky ml.

Do druhé půle jsme nastoupili s větrem v zádech, kdy jsme toho přírodního živlu chtěli využít v náš prospěch. První branku ale zaznamenali domácí, v 50. minutě se trefil Štveráček Ladislav. Hosté bleskově reagovali a za minutu bylo vyrovnáno. V 51. minutě se z hranice šestnáctky opřel Franěk Viťa do míče levou nohou a nedal domácímu brankáři šanci, 1:1! V 79. minutě opět udeřily Třebenice, které se nechtěly dělit o body. Střelcem branky se stal Smilek Pavel. Pojistku domácího vítězství pečetil z nařízeného pokutového kopu v 85. minutě opět Štveráček, který poslal brankáře hostí na druhou stranu svojí svatyně. Jakoby tak symbolicky i vítr odvál poslední naděje hostů na případný bodový zisk. V té samé minutě se po druhé žluté kartě musel předčasně poroučet do sprch Křoustek Jirka ml. Zbývající hrací doba už branky nepřinesla, a tak museli hosté spolknout třetí hořkou pilulky prohry v řadě. Březnickým snajprům v posledních třech kolech poněkud navlhnul střelný prach, kdy jsme se s nimi pouze dvakrát mohli radovat ze vstřelené branky. Za týden v neděli budou mít možnost svoji efektivitu vylepšit a tuto nelichotivou bilanci napravit v posledním domácím podzimním utkání s týmem Nových Syrovic. Touto cestou zveme srdečně všechny naše fanoušky, které budeme potřebovat k podpoře v utkání.

Hodnocení článku

Hodnocení: 4 (87.5%) - počet hlasů: 8
-+
napsal Johnka
[přečteno 19890x]
Vydáno: Pondělí 21. října 2013 8:01:37 Report ze zápasu Sokol Třebenice vs. Sokol Březník | Muži A | 11. kolo | Sobota 19. října 2013 | 14:30 | sezóna 2013/2014

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Středa 23. října 2013 8:23:53
 

.: Report z OFS :.

Třebenice přivítaly na svém hřišti Březník a ke změnám brankového stavu došlo až po přestávce. Na gól hostitelů odpověděl soupeř bleskovým vyrovnáním a pak měl další příležitosti ke skórování. Ty však nevyužil a v posledních jedenácti minutách se naopak dvakrát prosadili střelci domácího týmu.

http://www.ofs-trebic.cz/clanek/379/trebelovice-pridaly-podzimni-zapletku/
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 1)
 

Zpět na Články