613888 přístupů

Články

Selhání v Mohelně

Snad nikdo nečekal, že by se dnes mohl zrodit takto divoký výsledek. Nezbývá však než přiznat, že domácí Mohelno takto vysoko zvítězilo zcela zaslouženě. Pojďme ale postupně. TJ Mohelno vs. Sokol Březník | Muži A | 20. kolo | Sobota 4. května 2013 | 16:30 | sezóna 2012/2013 Byl to takový ten zápas, kde když se něco se*e, tak se to se*e všechno. Už začátek byl tak podivně rozhádaný, ale to březnického fanouška už nemůže vyvést z míry. No jo, jenže domácí začali úřadovat už po úvodní čtvrthodině, když si domácí Drápela naskočil na centr na zadní tyči a v těžké pozici i úhlu přeloboval Zedníčka. Druhý gól přišel záhy. Zedníček rozehrál míč na V. Fraňka, kterého však překvapivě dostoupil jeden z útočníků a připravil jej o míč. Od brankové čáry vracel zpátky na vápno, kde si křikl malinký Staněk a pohodlně trefil odkrytou bránu.

Na stoperu dnes hrál veterán J. Zedníček, ale svou roli příliš nezvládl. Chtěl s výsledkem něco udělat a táhlo ho to dopředu. Vzadu tak zívaly díry, čehož domácí umě využívali. Do půlky přidali do otevřené obrany další branky Petr Štěpán a mladší z bří Foretníků. No a bylo vymalováno.

Rozmíšku v kabině neunesl bouřlivák M. Sobotka a do druhého poločasu už nenastoupil. Ofenzivu měl místo něj doplnit V. Rybníček, ale s bídnou herní vizitkou mužstva už nedokázal nic udělat. Další ranou do již tak rozloženého mužstva byl na první pohled kontrolovaný pád T. Lechnera přes stoličku domácího hráče. Dopadl však nešťastně na vzpříčenou ruku a nadvakrát si zlomil vřetenní kost, kterou mu teď drží pohromadě 6 šroubů a do konce sezóny má vystaráno.

Zbytek utkání jsem již neviděl, protože jsem vezl zraněného T. Lechnera za ošetřením. Za moc to ale asi nestálo, protože k dalším dvěma gólům do naší sítě se přidalo ještě nesmyslný zkrat M. Dvořáčka po vražení do hráče v přerušené hře, za což nemohl nevidět červenou kartu a následný 4-zápasový stop od Disciplinární komise OFS Třebíč.

Hodnocení článku

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Grunge
[přečteno 19585x]
Vydáno: Středa 8. května 2013 22:05:02 Report ze zápasu TJ Mohelno vs. Sokol Březník | Muži A | 20. kolo | Sobota 4. května 2013 | 16:30 | sezóna 2012/2013

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Fanoušek
Neděle 5. května 2013 11:36:43
 
Zavítal jsem do Mohelna a když jsem před koncem zápasu slyšel domácí fans jak řekli: Horší tým jsem u nás ještě neviděl, zamrzelo mě to!! Zkuste ten tým posílit.Mohlo to skončit 15:0
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 1)
 

Zpět na Články