613885 přístupů

Články

Dramatické utkání v Chlístově - aneb "Hořký začátek, se sladkou tečkou na konci!"

O pouťové neděli jsme zajížděli do nepopulárního Chlístova, nejen dresy domácích Slávistů byly sešívané, ale i trávník byl pouze do jedné poloviny posečený. TJ Slavia Chlístov vs. Sokol Březník | Muži A | 25. kolo | Neděle 3. června 2012 | 16:30 | sezóna 2011/2012 Utkání začali domácí nejlépe jak mohli, hned v 2. minutě šli do vedení, když V. Zedníček vyrazil střelu z velkého vápna pouze před sebe, kde byl nikým nepokrytý domácí útočník a dopravil míč za Zedníčkovi záda, 0:1. V 6. minutě se o vyrovnání snažil L. Rybníček, kdy z přímého kopu prověřil domácího brankáře, ale ten jeho střelu vytěsnil mimo tři tyče. Mokrý a nepřesný terén způsoboval nepřesné nahrávky, hrálo se převážně ve středu pole. V 10. minutě se pokoušel střelou zdálky překvapit domácího brankáře Tomáš Franěk, ale míč letěl pouze do ochranné sítě. O chvíli později vystrašil domácí diváky Vojta Rybníček, když vyslal střelou míč do protipohybu brankáře, a ten jen těsně minul bližší tyč domácí branky. První sporný moment přišel v 18. minutě, když se Jarda Franěk dostal do velkého vápna, kde byl sražen domácím obráncem, ale rozhodčí Fryč zůstal klidný a pokračovalo se ve hře. V 25. minutě jsme se konečně dočkali vstřelené branky, kdy míč uklidil do domácí brány hlavičkující V. Rybníček, ale gól nebyl uznán z důvodu ofsajdového postavení. Téměř z následující akce jsme se dostali do přečíslení 3 na 2, ale Jarda Franěk až sobecky volil střelu, kterou domácí brankář vyrazil pouze mimo. Ve vápně v tu dobu číhal nikým neobsazený Vojtěch Rybníček. Ten mohl ale využít dobré šance hned o 5 minut později, kdy zahodil takřka tutovku, když přestřelil z malého vápna branku domácích. Ve 43. minutě přišla nabídka vyrovnání v podobě pokutového kopu po faulu na J. Fraňka. K míči se postavil L. Rybníček, ale bohužel pouze přestřelil. Konec první půle se už blížil, když byl na hranici velkého vápna faulován J. Franěk, míč se ovšem odrazil k V. Fraňkovi, který dál gól. Ten ovšem nebyl uznán, z důvodu předcházejícího faulu, a tak jsme měli pouze možnost přímého kopu z hranice velkého vápna. K tomu se postavil Jarda Franěk, bohužel se mu nepodařilo ani ohrozit domácí bránu, míč poslal vysoko nad. Následovně rozhodčí Fryč ukončil první půli.

Na začátku druhé půle mohlo být hned veseleji, ale to by Vojta Rybníček musel lépe mířit, ze 100% šance přestřelil. Tento zápas byl doplněn několika nepěknými okamžiky, jak agresivní hrou domácích, tak i pokřiky od domácích fanoušků. Delegát Petr se vůbec nešetřil a stále si dělal zápisky do svého notesu. O chvíli později se do dobré šance dostal opět V. Rybníček, ale svojí hlavičkou znovu mířil nad. Do dobré šance se po dlouhé době dostali i domácí a hned zahrozili. Jeden z domácích hráčů poslal míč do břevna naší brány. V 70. minutě musel znovu být připravený V. Zedníček, když vyrazil střelu domácích do břevna vlastní brány a následoval roh pro domácí. Zaslouženého vyrovnání jsme se přece jenom dočkali. O to se postaral Víťa Franěk, kterému se podařilo prostřelit domácího brankáře z velkého vápna. Domácí tuto akci reklamovali jako ofsajdovou, ale pomezní Sedláček si stál za svým a gól byl už konečně uznaný, 80 minuta - 1:1 . Domácí chtěli vedení dostat opět na svojí stranu, ale to se jim nedařilo. Co se ovšem podařilo, bylo čerstvému M. Flesarovi vybojovat míč na hranici velkého vápna domácích a nabídnout tak možnost ke skórování V. Fraňkovi. Ten ve své střelecké euforii nabídkou nepohrdl a dostal míč střelou za záda domácího brankáře. 86. minuta 1:2 . Do konce utkání se už ani jeden z celků nedostal do nějaké větší šance, a tak jsem si nakonec odvezli všechny 3 body. Trojice rozhodčích si ještě musela cestou do kabin vyslechnout několik nepěkných komentářů od domácích horkokrevných diváků. Za zmínku ještě stojí, že domací hráči obdrželi 6 žlutých karet. Kdyby některý z domácích hráčů obdržel i kartu rudé barvy, nikdo by se tomu nemohl divit!

Poslední domácí zápas odehrajeme 9.6. od 16:30 proti Novým Syrovicím.

Hodnocení článku

Hodnocení: 3 (81.82%) - počet hlasů: 11
-+
napsal Michi
[přečteno 21924x]
Vydáno: Pondělí 4. června 2012 17:19:15 Report ze zápasu TJ Slavia Chlístov vs. Sokol Březník | Muži A | 25. kolo | Neděle 3. června 2012 | 16:30 | sezóna 2011/2012

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Úterý 5. června 2012 22:41:43
 

.: sudí :.

Fryč se Sedláčkem to je silná dvojka *crazy*
inkvi
Úterý 5. června 2012 22:14:52
 
v Clistove maji spolecnyho ze Slavijou hodne hlavne ty uplakany keci po prohranym zapase no jo slatanci sou slatanci*ass**ninja*
Úterý 5. června 2012 21:43:27
 

.: Report z Chlístova :.

Do utkání jsme vstoupili bez J.Krčála, K.Kresy a L.Hrbáčka víc než dobře a už ve 3.min. nás poslal do vedení M.Vídenský. Poté měli více ze hry hosté, ale šance na obou stranách zůstaly nevyužity vč.pokutového kopu hostů, který rozhodčí Frič odpískal poté, co hostující útočník padal ještě před "zákrokem" domácího kapitána, který navíc ještě obdržel žlutou kartu.

Ve druhém poločase měli míč častěji na svých kopačkách hráči Březníka, ale naopak domácí hráči 2 orazítkovali tyč a břevno hostující branky. Poté se potvrdilo nedáš, dostaneš a v 80.min.+86.min. otočil skóre hostující V.Franěk, i když jak domácí hráči, tak fanoušci reklamovali v obou případech ofsajdové postavení. Rozhodčí Sedláček i hlavní Fryč však trvali na svém i když po zápase se Sedláček přišel omluvit, že v jednom případě to ofsajd byl a to po "kartáči" od delegáta utkání Petra. I poměr žlutých karet 6:2 je pozoruhodný vzhledem k tomu, že některé zákroky, šlapáky hostujícího mužstva Fryč buď vůbec nepískal nebo je sice pískl, ale na rozdíl od domácích bez odměny v podobě žluté karty. Své by o tom mohl říct Michal Rygl, na kterého se hosté hlavně ve 2.poločase soustředili. A komentář by mohla přidat možná i Rokytnice, která den předem vezla z Dukovan od stejného rozhodčího 8 žlutých karet.
(anonym)
Pondělí 4. června 2012 21:07:01
 
Ještě,že M. Flesar vybojoval v 86min míč! :-* a pane V. Rybníček musíte víc trénovat!!! když bych spočítal šance za poslední 3 utkání 2X za B a ted... napočítali bychom aspon 15 to musí útočník zakončovat!!
Pondělí 4. června 2012 20:40:24
 
sešívka Viťa dal 2 kusy sešívaným *crazy* nešlo ti to přes srdce?
Pondělí 4. června 2012 20:20:14
 
hoši! je to nuda psát ty reporty, samej Franěk, nebo Rybníček :D
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 6)
 

Zpět na Články